2726
عنوان

بیایین یه چیزی بگم شاخ در بیارین

1851 بازدید | 105 پست

من همیشه از حس شهودی استفاده میکنم .دیشب نصف شب بود . چند روزه درگیر اینم که بدونم حاملم یا نه ولی نمیتونم برم بی بی چک بگیرم یا ازمایش بدم .همش تاپیم میردم ازتون راهنمایی میخواستم . ولی ...

دوتا ماهی دارم از قبل از عید گرفته بودیمش . دیشب با خودم گفتم اگه صبح پاشم ببینم اونا مردن ینی حاملم (شهودی ) .چون حسم میگفت مردن .

صبح شوهرم پاشدگفت عه ماهی ها مردن. خودم خیلی تعجب کردم . الان نمیدونم حاملم یا نه 😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این حرفا چیه؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2728

اقا بی بی چک بهتر از ماهی بدبخت پیدا نکردی؟؟😭😭😭

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍
چیکاررر به ماهی های بیچاره داشتیییی اخه😐😐😐🎈

فک کنم عاشق این ایموجی و بادکنک آبی هستیا😂😂

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2706