2726
عنوان

چه جوری بگم که دوست ندارم بهم پیام بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1520 بازدید | 44 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم ناراحت نشی ولی کسی که دوستش داری ببین ارزششو داره به پاش واستی مثل این خواستگار قصدش جدی هست که اینو رد میکنی چون بعضی وقتها ما دخترا به پای کسی که دوستش داریم وامیستیم خواستگارا خوب رد میکنیم بعد پشیمون میشیم میبینیم کسی که دوستش داشتیم خبری ازش نیست بی معرفت میشه.

2728
من ی چیزو متوجه نشدم بر فرض اون شخص ادم مناسبی هم باشه، ولی وقتی دختره نمیخوادتش، چرا آهش باید بگیر ...

به نظرم اگه دوسش نداشته باشه مشکلی نیست هرکی حق داره فرد زندگی ایندشو انتخاب کنه

ولی اگه بهش توهین کنه یا دلش بشکنه اهش دامن اون طرفو میگیره

من ی چیزو متوجه نشدم بر فرض اون شخص ادم مناسبی هم باشه، ولی وقتی دختره نمیخوادتش، چرا آهش باید بگیر ...

از نظر من آدمی مناسب ازدواجه که درکو فهم بالایی داشته باشه تحصیل کرده باشه از لحاظ مالی تامین بتونه بکنه یا اگه نمیتونه در آینده بتونه، سطح خانوادگی یکسان یا یه کم پایینو بالاش مشکلی نیست چهره هم که دست خودِ آدمه ببینم چی میپسنده این خانم میگه مشکلی نداره آدم مناسبیه ولی من کسی دیگه رو دوست دارم. اگه کسی دیگرو دوست نداشت و شرایط زندگیشون مشابه بودو قبول نمیکرد این میشد غرور، غرور آدمو میزنه زمین. ممکنه همونی که فکرشو هم نمیکنی اینقدر دوستت داشته باشه که تو زندگی خوشبختت کنه، وقتی دچار غرور بشیو همچین آدمیو رد کنی آهش میگیره. خدا با آدمیه که برای رسیدن به خواسته هاش تلاش کرده و زندگیشو ساخته اگه بیخودی طرف مقابلش کلاس بذاره میزنه میترکونه طرفو. خودتونو جای پسرا هم بذارید.

به نظرم کلا پیاماشو سین نکن تا بییخیال بشه یا آخرش دیگه بلاک کن به دوستتم بگو واضح که بیخیال نمیشد مجبور شدی ، گلم یاد بگیر هیچ وقت به خاطر رودرواسی خودتو تو معذوریت قرار نده

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰
عزیزم ناراحت نشی ولی کسی که دوستش داری ببین ارزششو داره به پاش واستی مثل این خواستگار قصدش جدی هست ک ...

حالا اونم کنار بذارم کلا این اقا رو نمیخوام

واقعا درسته

از نظر من آدمی مناسب ازدواجه که درکو فهم بالایی داشته باشه تحصیل کرده باشه از لحاظ مالی تامین بتونه ...

ولی ممکنه یکی باشه ک همه چیزش اکی و درحد خودم باشه، ولی ب دلم نشینه. مجبور نیستم که☹

اون نظرشو گفت، منم میگم خب☹

😂😂😂😂😂قشنگه ضایعس این پسره!!! تو محلشم ندی این ولت نمیکنه،،، احترامم بش بزاری و مؤدبانه بگی پی ام ندید و فلان... بدتر هار میشه و فک میکنه داری ناز میکنیییی

بخاطر همین! بایدخیلی جدی بگی اقای محترم، من نمیخام بهت بی احترامی کنم، ولی کاری نکن که باعث بشی، ناراحتی پیش بیاد، بهتره دیگ بهم پی ام ندی،تا احتراما بجا بمونه 

2706