2737
2734
عنوان

چه جوری بگم که دوست ندارم بهم پیام بده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1523 بازدید | 44 پست
اووف میگم من حرفی ندارم میگه من حرف دارم خدا

عجب ادم سمجیع ها 😒 ابن از رو برو نیست بگو اقا مزاحم نشو دارم اذیت میشم 😒

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پسرم و درکش میکنم، خودمم اینطور شدم. واقعا به کسی دیگه علاقه داری یا فکر میکنی اون آدم مناسبی نیست؟ اگه واقعا به کسی علاقه داری دکمشو بزن بهش بی احترامیم بکن فکر آبرو و اینا نباش دوستت پرسید چرا بگو ولم نمیکرده، لازم نیست مراعاتشو بکنی. ولی اگه کسیو دوست نداری سعی کن پسره ی بیچاره رو درک کنی اگه آدم مناسبی برای ازدواجه ولی ظاهر زندگیش به دلت ننشسته مطمئن باش در آینده خوب میشه انسانا کمال گرا هستن و به سمت بهتر شدنن همونجوری که میخوای میشه. آه اینجور آدما فوق العاده گیراست زندگیتو زمین میزنه. اما اگه نه واسه ازدواجم مناسب نیست بازم بزن لهش کن. بهش بی احترامی کن تا بره. یا اگه جوابشو نمیدی به همین کارت ادامه بده تا بره، اگه واست مهم نیست خطتو عوض کن.

2731

بیچاره عاشقت هست گناه داره ولی عشق زوری نیست کاملا محترمانه بهش بگو انشاالله بهتر از من نصیبتون میشه من نمیتونم خوشبختتون کنم شخص دیگری دوست دارم لطفا مزاحمم نشید

من پسرم و درکش میکنم، خودمم اینطور شدم. واقعا به کسی دیگه علاقه داری یا فکر میکنی اون آدم مناسبی نیس ...

پسر خیلی خوبیه هیچ عیبی نداره فقط اونی که من میخام نیست.

دلم نمیخاد بهش بی احترامی کنم چون قبلا سر خودم اومده میدونم یکی که دوسش داری دوستت نداشته باشی چه دردیه

ولی بی احترامی اون ادم داغونم کرد

برا همین نمیخام اونم مثل من بشه

اینکه میگه حالم بده اینا منو یاد خودم میندازه

ولی واقعا فکر میکنم با من ازدواج کنه به خودش ظلم میکنه

وقتی دلم با کس دیگه ایه

پسر خیلی خوبیه هیچ عیبی نداره فقط اونی که من میخام نیست. دلم نمیخاد بهش بی احترامی کنم چون قبلا سر ...

یه پیام بده بگو آقا لطفا واسه خودتون احترام قایل باشید. من جوابم رو دادم از نظر من دیگه حرفی نیست پیام دادنای شما دیگه داره تبدیل به مزاحمت میشه. بعد از این دیگه ناچارم بلاک کنم

2738
پسر خیلی خوبیه هیچ عیبی نداره فقط اونی که من میخام نیست. دلم نمیخاد بهش بی احترامی کنم چون قبلا سر ...

آهان، کاشکی همه مثل شما اینقدر با درکو فهم بودن.😄 پس به بی اعتنایی کردن ادامه بده. دلشو نشکون.

بزار بیاد حرفاشو بزنه بعد از اخر بهش بگو نه.......میدونی اگه دوستت داشته باشه با خودش میگه تلاش می کنم و اینا نزار حسرت به دل بمونه که تلاش نکرده حرفاشو گوش کن بعد محترمانه بگو نه و نامزد دارم واین حرفا

من میفهمم چی میکشه

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹
من پسرم و درکش میکنم، خودمم اینطور شدم. واقعا به کسی دیگه علاقه داری یا فکر میکنی اون آدم مناسبی نیس ...

من ی چیزو متوجه نشدم

بر فرض اون شخص ادم مناسبی هم باشه، ولی وقتی دختره نمیخوادتش، چرا آهش باید بگیره؟

2706