2726
عنوان

یادش بخیر اربعین

134 بازدید | 9 پست

بهترین صحنه هایی کع تو عمرم دیدم تو مسیر راهپیمایی اربعین بوده. همه در حد مرگ میخوان هر چی دارن فدات کنن. 

اوج انسانیت و لذته

یادش بخیر

انشالله هر کی این تایپیک رو میخونه قسمتش بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من عاشق امام حسینم ولی متاسفانه هرسال اربعین زایرا کلی مریضی من جمله انفولانزا با خودشون میارن

گفتم بیام این تاپیک خواهش کنم

وقتی از کربلا برمیگردید از اون شلوغیه اربعین

حداقل یه هفته بمونید خونه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من عاشق امام حسینم ولی متاسفانه هرسال اربعین زایرا کلی مریضی من جمله انفولانزا با خودشون میارن گفتم ...

باید از نظر بهداشتی بیشتر رسیدگی بشه!!

تا می توانم به لبخندها و شیطنت های دخترانه ام ادامه میدم.....

سلام... دیشب منم یاد صحنه های پیاده روی افتادم خیلی گریه ام گرفت میترسم این ویروس نذاره امسال بریم کربلا... خدا کنه زودتر واکسنش تهیه بشه جامعه بشریت نجات پیدا کنن و راه کربلا باز شه... کاش بیشتر قدر کربلا رو میدونستم... 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
باید از نظر بهداشتی بیشتر رسیدگی بشه!!

بخدا من فامیلم هرسال میرن بعد خودشون سالمن ما هرسال مریض میشیم

قربونت برم امام حسین بطلب همه عاشقات بیان پابوست😥

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
بخدا من فامیلم هرسال میرن بعد خودشون سالمن ما هرسال مریض میشیم قربونت برم امام حسین بطلب همه عاشقات ...

باید همه رو مجبور کنن واکسن آنفلوانزا بزنن...منم عید پارسال رفتم کربلا ...اون عالی بود هم بهداشت بود هم هوا خوب بود

تا می توانم به لبخندها و شیطنت های دخترانه ام ادامه میدم.....