2733
2739
عنوان

بتای پایین بود الآن پریود شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2331 بازدید | 34 پست

بچه ها بلافاصله بعد از پری اگه نزدیکی داشته باشی احتمال بارداری هست ؟

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهم شیاف داده بود هر شب میزاشتم ولی بازم نموند

دقیقا دوستم همین طور بود

کاشتی؟

بهش امپولو دوفاستونو شیاف داد

برو اورژانس مرکز ناباروری شهرتون

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
بهم شیاف داده بود هر شب میزاشتم ولی بازم نموند

عزیزم هنوز معلوم نیست که 

خوشحالی ینی روز تولد پسرت بفهمی دوباره داری مامان میشی 😍🤗                                                                                               خدایا مواظب پسرم و فندقی خانوم تو دلم باش 🥰💞
2731
بستگی داره کی تخمک گذاریت باشه ولی احتمالش هست

وای بدبخت شدم که توروخدا دعا کنین نباشه 

2738
نه بارداری طبیعی بود نمیدونم واقعا چیکار کنم

دارم بت میگم سریع برو اورژانس زنان شهرتون

تاکسی بگیر

اون بتاش ۵۰ بود

الان ۵ ناهشه

با سونو اگ چیزی .ونده باشه پیداس

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
آخه با این اوضاع کرونا چطوری برم 😭

ماسکو دستکش بپوش برو دیگه چاره ای نیست

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
[QUOTE=131140466]من بتام دو هفته بعد موعد ۲۰۰ بود خداروشکر فعلا خوبه[/QUOTE دکتر دارو داد بهت؟ چون ...

نه هیچی نگفت فقد یدوفولیک و ویتامینb6 

تَمامِ دارایی اَم خُداییٰ عصت کِْه  دَغدَغِه عَزدَصت دادَنَش راع نَدارَم⚡️♡-
عزیزان من iui کردم روز ۱۶ بتا ۴۲ بود ۴۸ ساعت بعد شد ۴۸ الان گفتن دوباره آز بده ولی من پریود شدم الان ...

اگه پریودت شدیده احتمال زیاد سقط شده 😔

ولی بازم آزمایش بده تا بتات صفر بشه

2706