2737
2734
عنوان

موهای جلوی سرم کم شده چیکا کنم😭

94 بازدید | 9 پست

کف سرم دیده میشه یه جورایی 

کل موهام پرپشته ولی فقط جلوی سرم کم شده 

تیرویید کم کار هستم با تنبلی تخمدان دارم

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘

قرص زینک بخور مصرف سنگدان هم خوبه

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
شامپویی چیزی نیست که ریزشد قطع کنه

شامپو نمیدونم ولی سنگدان برای رشد جنین هم خوبه ویتامین ب امگا 3 و 6 و آهن و زینک هم داره

بارداری ملتی ویتامین میخوری باید بخوری ها

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
شامپو نمیدونم ولی سنگدان برای رشد جنین هم خوبه ویتامین ب امگا 3 و 6 و آهن و زینک هم داره بارداری مل ...

فعلا که شش هفته م فقط اسید فولیک و ویتامین دی میخورم

فعلا که شش هفته م فقط اسید فولیک و ویتامین دی میخورم

به دکترت بگو موهات کم شده شاید خودت احساس میکنی از 16 هفته ملتی ویتامین میدن

به دکترت بگو موهات کم شده شاید خودت احساس میکنی از 16 هفته ملتی ویتامین میدن

تو اینه جلو سرم کمه 

وگرنه کل سرم خوبه 

بعد شوره و پوسته م میده زمانی که روغن زیتون میزنم چند یاعت بعد میرم حموم دیگه پوسته نمیده

2738
تو اینه جلو سرم کمه  وگرنه کل سرم خوبه  بعد شوره و پوسته م میده زمانی که روغن زیتون میزن ...

چی بگم ولی احتمالا زینک بدنت کمه تامین به خوب میشی توبره غذایی حتما سنگدان بزار واسع ریزش مو هم خوبه 

چی بگم ولی احتمالا زینک بدنت کمه تامین به خوب میشی توبره غذایی حتما سنگدان بزار واسع ریزش مو هم خوبه ...

ممنون عزیزم😘