2726
عنوان

نه باردار میشم نه پریود 😔😔😔

529 بازدید | 74 پست

خانما کمک کنید چیکار کنم نه بارداری نه پریود ؟؟؟از وقتی اقدام کردم دیگه پریود نمیشم ؟؟؟خواهشا هر کی هر تجربه ای داره بگه لطفا؟؟

من به زودی مامان میشم 💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا منم اینجورم ۶روز از وعدم میگذره هیچ وقت سابقه نداشتم  ۶ روز

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟
2728

لایکم کن

یعنی میشه یه روزی اشک بریزم،اما از روی شوق از روی ارامش بخاطر رسیدن به تو رسیدن به عشق زندگیم...کی میشه یه نی نی سالم تپل خوردنی بهمون بگه مامان بابا؟؟
اخه کجا برم با این کرونا بی صاحاب دکترم نمیتونم برم

منم پریود نمیشدم رفتم یه جای خلوت پیاده روی با اینکه از اول کرونا بیرون نرفته بودم فرداش پریود شدم 

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
منم پریود نمیشدم رفتم یه جای خلوت پیاده روی با اینکه از اول کرونا بیرون نرفته بودم فرداش پریود شدم&n ...

حالا خیلی تحرک دارم یعنی برم پیاده روی کنم به نظرت؟؟؟

من به زودی مامان میشم 💖💖💖

تنبلی تخمدان داری حتما

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘
2706