2737
2734

میشه بگید چیکار کنم که اذیت نشه؟

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نیم ساعت قبلش استامینوفن بده 

چقدر؟

واسه کرونا چیکار کنم که آلوده نشیم

پیجهای بیزنس اگه در مورد اینستاگرام سوال داشتید تگم کنید تا جایی که بتونم کمک میکنم   به اسمم گیر ندید که خودم پشیمونم  ولی از نینی سایت هم انتظار نداشتم قبول کنه  
2728
چقدر؟ واسه کرونا چیکار کنم که آلوده نشیم

دو برابر وزنش .مثال اگه چهار کیلوعه هشت قطره بهش بده 

روز اول رو پاش حوله ی سرد بزار و روز دوم گرم .

روز اول هر ۴ساعت قطره بده و از روز دوم ۶ساعت .تبش رو هم چک کن .

واسه کرونا هم که ماسک و دستکش بپوش 

دو برابر وزنش .مثال اگه چهار کیلوعه هشت قطره بهش بده  روز اول رو پاش حوله ی سرد بزار و روز دوم ...

یک دنیا ممنون از لطفت

دعا کن برام

خیلی استرس دارم

قبل از اينکه ببريش دوبرابر وزنش استامينوفن بده

وقتی آورديش خونه تا24ساعت هر4ساعت استامينوفن بده روز دوم هم هر6ساعت دوبرابر وزنش استامينوفن بده البته روز دوم تا2.3 بار من به جای واکسنش اصلا دست نزدم هيچی ام روش نذاشتم اگه جاش متورم بشه ياخيلی قرمز خطرناکه که خداروشکر جای واکسن پسرم هيچيش نشد

قبل از اينکه ببريش دوبرابر وزنش استامينوفن بده وقتی آورديش خونه تا24ساعت هر4ساعت استامينوفن بده روز ...

عزیزکم خیلی ممنونم

2738