2726
عنوان

دکتر زنان در مشهد

1005 بازدید | 15 پست

سلام دوستان عزیزم

دکتر زنان در مشهد که درست گوش بده و دقیق بررسی کنه برای بارداری کجا رفتید؟

میخوام نوبتاش عجیب غریب نباشه.

من میخواستم پیش ماما برم که تا بشه طبیعی زایمان کنم، اما میگن دکتر زنان باید غربالگری بنویسه، درسته؟

دکتر نازیلا ابراهیمی رو باهاش تجربه ای داشتید؟ چندجا خوب خوندم ازشون و مطبش بهم خیلی نزدیکه، اگه میشناسید بگید لطفا..

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا شلوغه ولی اول وقت بری خوبه فعلا هم نیستش

آره دیدم اکثرا دکترا نیستم واسه اواخر اردیبهشت میخوام، دارم تحقیق میکنم.

مرسی عزیزم انشالله به زودی خبر مادر شدنتو بدی

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...
آره دیدم اکثرا دکترا نیستم واسه اواخر اردیبهشت میخوام، دارم تحقیق میکنم. مرسی عزیزم انشالله به زودی ...

خدا کنه بیستم بیاد

خواهش میکنم عزیزم موفق باشی

ممنون گلم انشاءالله 😘

خدایاااا شکرررررت منم مادر شدم بعد پنج سال معجزه کردی تو دلیمو بخودت سپردم خداجون سالم بده بغلم😍😍😍😍😍🙏😘😘

من برای دخترم رفتم دکتر قدسیه علوی خوب بود ولی شلوغ و خیلی ریلکس تو این بارداری میرم پیش شهرکی نسب ماهه خوش اخلاق صبور خوب هم وقت میده تلفنی هم وقت میده فوری باشه همون روز هم ویزیت میکنه امامت 19 دکترخواهرشوهرم هم بود خیلی ازش راضی بود 

خدایا ممنون از محبت و نگاه همیشیگیت ... دخترای گلم رو مث همیشه به خودت میسپارمممم ای مهربان تر از مادر به اونا

دکتر من الان هم هست فقط سه شنبه ها عصره بقیه روزها صبح ... 36093000 تلفنش

خدایا ممنون از محبت و نگاه همیشیگیت ... دخترای گلم رو مث همیشه به خودت میسپارمممم ای مهربان تر از مادر به اونا
شلوغ نیس چون معرفه؟

ترک زاده  آقاست سنش هم بالا ولی میگن کارش خوبه 

من برای دخترم رفتم دکتر قدسیه علوی خوب بود ولی شلوغ و خیلی ریلکس تو این بارداری میرم پیش شهرکی نسب م ...

مرسی عزیزم از راهنماییت، من ترجیح میدم دکتر سن بالا نباشه دکتر علوی خودمو به دنیا آورده😁 میدونم تجربه و تشخیصاشون خیلی خوبه اما فک کنم جونترا بهتر بتونن از عهده بر بیان، امامت مسیرش خوبه برا منم اونم پیگیری میکنم.

شما ماه چندی؟

مرسی عزیزم از راهنماییت، من ترجیح میدم دکتر سن بالا نباشه دکتر علوی خودمو به دنیا آورده😁 میدونم تجر ...

من الان تو هفته ۱۹ هستم به‌امید خدا

فردا انشاله میرم آنومالی ... از هاشمی عزار وقت گرفتم که اونم تو امامته

من الان تو هفته ۱۹ هستم به‌امید خدا

به سلامتی انشالله من حالا تا ماه بعد واستم ببینم چی میشه

2706