2737
2734

چجوری باید برخوردکرد؟؟نامزد من بعد از دعوا سریع میزاره میره و تا یه مدت باهام سروسنگینه و بهم کم محلی میکنه چیکار کنم این کارش از سرش بیبفته؟خیلی چندشه😑

برو بپر بغلش بگو زود باش بوسم کن. 

والا

مرد باس منت بکشه دیگه

حالا بلد نیس یادش بده

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بوس میکنه اون لحظه ولی بعدش دوباره کم محلی میکنه😑

من اوایل ازدواج شوهرم اینجوری بود

اینقدر میرفتم رو مخش و زورکی بوس میگرفتم ازش تا تنظیم شه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
همیشه خو باید بری سراغش بعد دعوا؟

نه مثلا وقتایی که من مقصرم تو دعوا تا یمدت همینطوریه خسته شدم دلم میخواد داد بزنه حرف بزنه باهام ولی ساکتع و هیچی نمیگه چیکار کنممم

خب موقعه ای که تو مقصری تو باید بری سمتش

درسته ولی واقعا از مردای قهرو بدم میاد خیلی چندشه مرد باید موقع دعوا داد بزنه حرفشو بزنه ولی این اینجوری نیست انگار لال میشه ولی قهر و بی محلی میکنه 

2738