2726
عنوان

کیا پوشک شورتی مای بیبی استفاده کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13225 بازدید | 31 پست
مگه مولفیکسم پس میده؟

اره هم من و هم دوستم استفاده کردیم پس میداد

بدتر از همه اینکه یه بار خیلی آروم داشتم پوشک میبستم یهو دیدم کش پوشک کنده شد😐چندبار مجبور شدم از مولفیکس استفاده کنم انقد بدم اومد بود که اصلا بهش حساس شدم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوای از پوشک بگیریش؟ هروقت خواستی از پوشک بگیریش    بذار جیش کنه بعد بدون مای بی بی ببرش پارک.  یه جای نزدیک خونه. یه شلوار توی کیفت بذار.    بذار هوا گرم بشه با شلوارک و دمپایی  ببرش.     انقدر این روش جواب میده.      اگه جیش کنه متوجه میشه یه فرقی کرده خیس شده. 

اره هم من و هم دوستم استفاده کردیم پس میداد بدتر از همه اینکه یه بار خیلی آروم داشتم پوشک میبستم یه ...

من ببم میبندم همیشه دوست داشتم مولفیکس ببندم ببینم چطوریه

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
2728
شورت آموزشیم داره با اون بگیرم؟پسر اولم سه سالش بود اصلا اذیت نکرد این دو سالشه.فکر میکنم آمادس ولی ...

نه شورت اموزشیم بدرد نمیخورع اره منم سه سالگی گرفتم اصلا اذیت نکرد بستگی به هوش بچت داره عزیزم شاید این زودتر یاد گرفت چون به داداشش نگاه میکنه امتحان کن ولی اصلا تحت فشار نزارش 

خب تا اینجا میدونم چهارده روز پیش کرونا نگرفتم😅🤦‍♀️الان باید چهارده روز دیگه صبر کنم ببینم امروز گرفته بودم یا نه!!😑🤔
اتفاقا من راضیم.قبلا مولفیکس میبستم شماره ۵ کوچیکه ۶ بزرگه.بعدم هر شب پس میداد

اره مولفیکسم‌کوچیکه 

بی بی کینگ و‌کامفی از بقیه بهتره

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
میخوای از پوشک بگیریش؟ هروقت خواستی از پوشک بگیریش    بذار جیش کنه بعد بدون مای بی بی ببرش ...

واااااااااااااااای از پوشک گرفتن چه پروسه وحشتناکیه خصوصا برای ما که شاغلیم. اگر بازم نظری دارید بگید البته با اجازه استارت محترم

واااااااااااااااای از پوشک گرفتن چه پروسه وحشتناکیه خصوصا برای ما که شاغلیم. اگر بازم نظری دارید بگی ...

هرچی سخت بگیری بچه انرژی شمارو میگیره.   من 2بار بچه بدون  پوشک بردم پارک وقتی 21ماهش بود. پسربود.  یه بار جیش کرد  بدش امد شلوارش خیس شد. دیگه خودشو کنترل کرد. روزهای اول تندتند میبردمش. بعدش هی بهش میگفتم صبرکن الان میریم. الان 2سال نیم هست تا4، 5ساعت خودشو نگه میداره بیرون.    پی پی همبن جور یه بار کرد بدش امد تندی گفت.     من قید نجسی و خونه تمیزی زدم. بعدش دادم فرش هارو شستن.    الان ماشالله خودش میره دستشویی جیش میکنه.خودشو اب میگبره  شلوارشو میپوشه. فقط پی پی من میرم میشورم. 

هرچی سخت بگیری بچه انرژی شمارو میگیره.   من 2بار بچه بدون  پوشک بردم پارک وقتی 21ماهش ...

آفرین به شما و احسنت که سخت نمیگیری. من سخت که میگیرم بماند وسواسم هستم سر اولی پدرم دراومد البته پسرم خیلی زود یاد گرفت سر اینکه نمیرفت دستشویی و زیاد نگه میداشت بیچاره شدم بعدشم که کارش کشید به جراحی.

واااااااااااااااای از پوشک گرفتن چه پروسه وحشتناکیه خصوصا برای ما که شاغلیم. اگر بازم نظری دارید بگی ...

من پسر اولمو یه بار دو سالگی یه بارم ۲سال و نیم امتحان کردم اصلا همکاری نمیکرد تا سه سالگی گرفتم و اصلا اذیت نشدیم.بچه باید آمادگی داشته باشه.من اولیم رو یه دفه پوشک رو گذاشتم کنار فقط شبا.یه ربع یه بار میبردم دستشویی استیکر میچسبوندیم.بعد دو روز نیم ساعت یه بار بعد یه ساعت و به همین ترتیب.سر ده روز یاد گرفت.شبا هم یه ماه پوشک کردم صبحا خشک بود دیگه نکردم.مهمونیم شورت عینکی پاش میکردم نوار بهداشتی کوچک میزاشتم نم میداد ولی نمیریخت جیجاش.چون پسرت از شورت آموزشی بدش میومد.تو خونه بین پاش کهنه بچه میزاشتم.یه بارم جیش نکرد تو زندگیم.حالا این یکی حس میکنم آمادگیشو داره تا میخواد پی پی کنه میگه بیا منم باز کن ببر دستشویی.خیلی وقتا تو حموم میگم بریم بیرون میشینه میگه جیش دارم.واسه همین میگم میتونه کنترل کنه.

آفرین به شما و احسنت که سخت نمیگیری. من سخت که میگیرم بماند وسواسم هستم سر اولی پدرم دراومد البته پس ...

الهی جراحی چی؟ میشه برام بگی. منم 2تا دارم پسرهستن جفتشون. دومی2ماهه.    نه من سخت نمیگیرم  البته اذییت نشدم. 

من پسر اولمو یه بار دو سالگی یه بارم ۲سال و نیم امتحان کردم اصلا همکاری نمیکرد تا سه سالگی گرفتم و ا ...

صد دردصد میتونه چون میگه و بدش میاد.   ادامه بده زود میگیری.    منم پسرم میگفت. 

صد دردصد میتونه چون میگه و بدش میاد.   ادامه بده زود میگیری.    منم پسرم میگفت.& ...

میخواستم هوا گرمتر بشه ولی دیدم حالا که تو خونه هستیم جایی نمیریم باباشم تا آخر ماه تعطیله گفتم کمکم باشه بگیرمش.ان شاءالله زود از دست پوشک راحت بشیم و همکاری کنه

میخواستم هوا گرمتر بشه ولی دیدم حالا که تو خونه هستیم جایی نمیریم باباشم تا آخر ماه تعطیله گفتم کمکم ...

انشالله موفق باشی. انشالله سلامت و شاد باشن زیرسایتون. 

2706