2733
2734
عنوان

ی سوال زنونه ..

427 بازدید | 21 پست

بازم ببخشی هی میپرسم من نگران خودمم واسه اونه .. 

تاریخ دقیق پریود قبلیم یادم نیست .. ولی فک کنم ی روزی تاخیر داشتم آخه ۳۳ روز پیش بوده میگن تا ۳۵ روز میشا فاصله ی هر دوتا پریود باشه .. از طرفی چند روز پیش التهاب و کمی خارش داشتم .. صبح هم ی لکه خون قهوه ای دیدم کمرم درد میکنه ولی دیگ چیزی ندیدم ‌.. واسه اینه ک هنوز اولِ پریودیمِ و تحرک و اینا ندارم هنوز .‌ یا چی ؟ اون خارش و التهاب واسه چیه عفونت ؟😫 استرس عجیبی گرفتم ‌‌.. 

خارش برای عفونته

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابونه دم کن بخور میریزه پایین

من پنجشنبه خوردم دو ساعت نشد پری شدم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731

خارش عفونت قارچیه باید به پزشک مراجعه کنی

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
2738
ربطی ب باردازی نداره ؟

میتونه داشته باشه چون هورمونا بهم میریزن و باعث عفونت هم‌میشن ب ندرت اگر از موعدت گذشته بیبی چک بزن تست کن دوتا مارک مختلف ولی چ باردار باشی چ نباشی باید ب پزشک مراجعه کنی چون در هر دو صورت عفونت قارچی خطرناکه

من به همه خواسته هام رسیدم و میرسم آرزو ب دل تو گور نمیرم تازشم برای اون دنیامم کلی توشه میخوام جمع کنم آخه ما اینجا مسافریم میدونید که زندگی واقعی و من و شمای واقعی اونجاس اینجا ما ی کالبد مثل یک جلد و لباسیم موقعش که برسه این لباس پر از درد و غم و رنج  مادی رو میزاریم زمین و خیلی سبک و سریع میوفتیم تو تونلی ک هدایت میشم ب سمت حساب کتاب مبادا حتی شاخه درختی رو بشکنی حق کسی رو بخوری میگن اونجا بیشترین چیزی ک بازخواست میکنن حق مردمه حق الناسه مبادا گردنت بمونه وگرنه اونجارو هم خراب کردی خدا کمکمون کنه خدارو هزار بار شکر زندم ن بخاطر ترس از مردن بخاطر اینکه فرصت دارم اشتباهامو جبران کنم و در آخر یک صلوات بفرست برای حاجتم خدا خیرت بده ⚘
ن عفونت و از قبل داشتم ولی این ماه شدید تر شده

دارو استفاده کردی؟

ن

ی مدت شرت نپوس اصلا بعد از دستشویی با دستمال توالت خودتو خشک کن ولی دستمال رو نکش به خودت بزار و بردار ک فقط اب رو بگیره 

2706