2737
2734
عنوان

خانوم های خیاط

726 بازدید | 19 پست

سلام خانومای عزیز

میشه خواهش کنم الگوی اولیه آستینتون رو بدین؟

برای استین خیلی مشکل دارم

اصلا قشنگ در نمیاد

مثلا خرد ک میدم استین رو میدوزم میبینم یا کم اومد

یا زیاد اومد

میشه تجربه هاتون رو در اختیارم بزارید؟

جمع حلقه آستین پشت و جلو رو اندازه بزن به اضافه یکسانت.محاله کم یا زیاد بیاد

ی راه دیگم هست ک وقتی سرشونه دوختی بعد آستین بدوز بعد پهلوها 

موقعی ک داری آستین میدوزی وسط استین رو بزار دقیقا رو خط سرشونه بعد از دوطرف خورد بده و بدوز اگه دیدی اضاف اومد بقیش رو از زیر بغل اضاف میاد  ک میتونی با سردوز قیچیش کنی(البته این روش بازاری دوزه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جمع حلقه آستین پشت و جلو رو اندازه بزن به اضافه یکسانت.محاله کم یا زیاد بیاد ی راه دیگم هست ک وقتی ...

در مورد اولی که گفتین

جمع حلقه استین پشت و جلو

بعد ک اندازه گرفتم استینم رو به اون اندازه کنم؟

2728
در مورد اولی که گفتین جمع حلقه استین پشت و جلو بعد ک اندازه گرفتم استینم رو به اون اندازه کنم؟

به اضافه یکسانت واسه خورد دادن.یعنی اندازه استینت میشه جمع حلقه پشت و جلو بده به اضافه 1 سانت

االگو  استین رو چطوری بگم؟    الگوی  استین یه طول داره  یه  عرض که طول بلندی اسینه  عرضم  که  دور مچه  به اضافه یک یا دو

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم

به کدوم روش میدوزی؟ 

لطفاً واسه حاجت روا شدنم یه صلوات بفرستین ممنون🙏🙏😘                                                                                       همواره باهم مهربان باشیم مهربانی اولین گام برای رسیدن به خداا✨                             خرم آن روز کز این منزل ویران بروم💔.                              درد لحضه رو کسی میفهمه که منتظر میمونه⏳.                 🦋🦋مثل یه پروانه ببین اسیرمُشتِ بسته ام🦋🦋          💙خدایا تنها فقط ازتو میخواهم💙.                                                    😍98/12/4🥰🥰💕💖💖🌠✨👩‍🎓                                  🙄🤐😥☹️🤕🥴😕                                         🥰99/2/27🤗💚💙💕😍                                                                                         🕋همواره به خدا امیدوارباشید🕋                                    🕋الهیییییی به امید تو🕋.       
2738
به اضافه یکسانت واسه خورد دادن.یعنی اندازه استینت میشه جمع حلقه پشت و جلو بده به اضافه 1 سانت

چطور خرد میدین شما

من با همین هم خیلی مشکل دارم

خرد ک میدم بعد بالای استینم چین چینی میشه

چطور خرد میدین شما من با همین هم خیلی مشکل دارم خرد ک میدم بعد بالای استینم چین چینی میشه

بدنه لباس عادی تو دستت بگیر آستین رو یذره شل بگیر ک استین چین نیافته و خورد داشته باشه اول کوک بزن بعد زیر چرخ ببر

رسم هلالتون چطوره؟ منظورم اینهم هست

وقتی که  کادرو رسم   کردم   از قسمت عرض کادر رو نصف میکنیم    روی قد استین  چهاردونیم تا 15سانت میایم پایین  که بهم میگیم  خط ارنج   واسه کاپ استین از قسمت  عرض که نصفش کردیم  یه سانت  میریم داخل و به   به  خط ارنج  وصل  میکنیم  قسمت  جلور رو به چهار قسمت   تقسیم میکنم یک  چهارم اول یکو نیم سانت میریم بالا   یک چهار اخر یک سانت میایم  پایین  قسمت پشت سه  قسمته که یک سوم اول یک سانت و یک سوم  اخر نیم سانت میگریم

ترکیبی از مدل هاست به قول استادمون اصلاح شده بقیه مدل ها اما من اصلا خوب در نمیاد

یادت باشه موقه سوار کردن استین  یکمی خورد بدی  که قشنگ تر وایسته

جای دوخت سه سانت بذار.بعدم موقع دوخت .از وسط آستین شروع کن.

از وسط یه بار شروع کن تا زیر بغل.دوباره از وسط شروع کن اینور بیا.بعد زیر استین ت رو بدوز و وصل کن به درز پهلو.

این دیگه حرف نداره ،توی ورکشاپ ترکیه یاد گرفتم.😍

2706