2737
2734
عنوان

پسرم همش مریضه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2719 بازدید | 32 پست

سلام دوستان پسرم اولین بار 45 روزگی سرماخورد . بعد 9 ماهه که شد و رفتم سرکار مهد بردمش ماهی دوبار سرما میخوره همشم لوزه هاش متورم میشه بچم!!! همین که انتی بیوتیکش قطع میکنم یه هفته خوبه باز دوباره همون اش و همون کاسه!!

الان دو ماهه توی خونه ست مهد نبردمش ولی توی این دو ماه چهاربار خشک کننده دادم . الان دو هفته ست که شربتش تمام شده باز از دیروزه همونجوره هی میگه سرم درد میکنه تو خواب هم نمیتونه نفس بکشه انگار خلط ته حلقشو گرفته.

با این اوضاع دکتر هم نمیتونم ببرمش چیکار کنم

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه مدت بهش آنتی بیوتیک نده لطفا.آنتیبیوتیک ها رفته رفته سیستم ایمنی بدن رو ضعیف میکنن.

لیموترش درمانی کن.به همه غذا هاش لیموترش بریز.نمک بزن و بده دستش بذار لیس بزنه....دارچین و زنجبیل...خرما...

2731

عزیزم نکن اینکارو . اونقدر بهش انتی بیوتیک دادی ،بدنش رو در برابر دارو مقاوم کردی .بچه گناه داره 

تقویتش کن .شربت سانستول روزی یه قاشق بهش بده .سیستم ایمنیشو ببر بالا . 

پسر شما  سینوزیت داره احتمالا . پیگیر باش بهد این مشکلات برای لوزهدهاش 

همیشه پسمانده گرگ را سگها می درند .
عزیزم نکن اینکارو . اونقدر بهش انتی بیوتیک دادی ،بدنش رو در برابر دارو مقاوم کردی .بچه گناه داره&nbs ...

دقیقا خانمی. سینوزیت داره 

شلغم بهترین انتی بیوتیکه . روزی دو تا شلغم بهش بده . سوپ داغ . مایعات گرم . اویشن دم ک روزی یه فنجون ...

همش اویشن دم میزارم. تو زمستون شلغم میزاشتم . اصلا هیچگدوم اینا رو نمیخوره خانمی

2738

سوپ مقوی آش مقوی خالص با آب استخوان یا مرغ درست کن.از دارو دورش کن .فقط گرمی جات بده بخوره.اگه لوزه داشته باشه لیموترش اونو هم درمان میکنه.

یه فهته که شربت هاش رو دادی یه هفته قطع کن،حتی اگه حالش بدتر بشه....بعد یه هفته دوباره همون داروها رو بده.بعد دیگه به مدت طولانی قطع کن و روی تغذیه ش کار کن....

شوهرم و پسرم رو من اینجوری ،سیستم ایمنی بدنشون رو تقویت کردم

عزیزم نکن اینکارو . اونقدر بهش انتی بیوتیک دادی ،بدنش رو در برابر دارو مقاوم کردی .بچه گناه داره&nbs ...

بخدا اونقدر توی خواب ناله میکنه . یه وقت کلا نفسش میره! میترسم برای همین بهش اموکسی کلاو میدم

عزیزم منم دقیقا مشکل شمارو داشتم تا اذر ماه که بردم یه دکتر عکس نوشت براش گفت لوزه سوم داره ولی چون کوچیکه عمل فعلا نمیشه بردمش دکتر گوش جلق اونجا بهم گفت کلا انتی بیوتیک بهش به هیچ عنوان نده به جاش شربت اسماویت نوشت از اذر ماه تا الان یه سرفه هم نداشته شربت اسماویت برای سیستم ایمنی بدنه یعنی صد در صد ازش راضیم حتما امتحان کن

شلغم بهترین انتی بیوتیکه . روزی دو تا شلغم بهش بده . سوپ داغ . مایعات گرم . اویشن دم ک روزی یه فنجون ...

من دخترم ۸ماهشه میتونم ایناییکه گفتینوبهش بدم ؟

وَلا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ الله.... از رحمت خدا ناامید نشوید
همش اویشن دم میزارم. تو زمستون شلغم میزاشتم . اصلا هیچگدوم اینا رو نمیخوره خانمی

لیموترش باعث میشه اشتهاش زیاد بشه و گرسنه بشه و بخوره.حلوای شیره انگو درست کن با زنجبیل.

به شیرش یکم شیره انگویا خرما بریز...من به پسرم میگم شیرنسکافه ست 😜😜

2706