2726
عنوان

قرنطینه و ماجراهاااشش

491 بازدید | 33 پست

سلام بچه ها 

یعنی این چند وقته من دارم دق میکنم از این قرنطینه،شوهر من از ایناس که اصلا دوست نداره تو خونه باشه و همش میخواد دور و برش شلوغ باشه یعنی دعواهایی کردیم تو این چند وقته که اصن فکرشم نمیکردم،همشم واسه اینکه من هی میگفتم نریم بیرون و کسی نیاد،حالا دوباره امروزم دعوامون شد که چرا میگی نریم من حالم بده دارم افسرده میشم،دیگه به قول پایتخت من رررررددد دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بفرستش خونه ی ننش انقد دورشو شلوغ کنه تا بترکه  خونم راش نده

دیروز رفت اونجا دوباره شب برگشت گفت بازم حالم خوب نیست ،اونجاهایی که حالم خوبه تو نمیزاری بریم

واقعا متوجه مریضی نیست؟ همینان ویروسو با این کاراشون منتقل میکنن مارو بدبخت میکننا

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
شوهر شما و امثالش نوبرن والا جور میگن ما دوس نداریم تو خونه بمونیم انگار ما موش کوریم و عشق تو خونه ...

دقیقا بهش میگم مگه ما استثناییم که میتونیم بریم بیرون ولی بقیه نمیتونن

واقعا متوجه مریضی نیست؟ همینان ویروسو با این کاراشون منتقل میکنن مارو بدبخت میکننا

قشنگم متوجهه ولی میگه دارم افسردگی میگیرم دیگه نمیتونم،هر کاری ام بهش میگم بکن میگه حوصله ندارم فقط میخواد بره بیرون یا یکی بیاد خونمون

دقیقا بهش میگم مگه ما استثناییم که میتونیم بریم بیرون ولی بقیه نمیتونن

دوستم دیروز میگه تو تحملت زیاده گفتم تحمل چیه مجبورم من قبلا روزی دوبار حتما میرفتم بیرون الان فقط مجبورم

خوب گفتی بهش امیدوارم دست برداره

بگو کلا بره اونجا بمونه 

کاش میموند واقعا،با این کاراش داره منم افسرده میکنه،من هی خودمو الکی تو خونه مشغول میکنم نگام بهش میوفته که از رو مبل تکون نمیخوره میریزم بهم

قشنگم متوجهه ولی میگه دارم افسردگی میگیرم دیگه نمیتونم،هر کاری ام بهش میگم بکن میگه حوصله ندارم فقط ...

خب این چیزایی که گفتی یعنی متوجه نیست

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2706