2737
2739
عنوان

دیشب برای اولین بار کتکم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 2841 بازدید | 167 پست

عزیزم نمیخوام سرزنشت کنم ولی خیلی راههای دیگه هم بود که کنترلو ازش بگیری اگه نتونی واسه این چیزای ساده و پبش و پا افتاده سیاست نداشته باشی واسه مشکلای بزرگتر چیکار میخوای بکنی؟❤❤

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
دیگه احساس میکنم خورد شدم له شدم دیگه حسی بهش ندارم منتظرم بیاد خونه بهش میگم که تا وقتی که زخم هام ...

ول کن بابا اعصابه دیگه بگیر نگیر داره. خوب تو هم که کم نذاشتی فحشش دادی. قرار نیست بخاطر یه دعوای اونم سر یه چیز مسخره ول کنی بری که. شوهر منم یبار کتکم زد انقد بی محلی کردم تا درست شد. اون زندگی رو راحت بدست آوردی که میخوای راحت از دستش بدی؟؟؟؟ پزشکی قانونی هم برای کسیه که دیگه نمیخواد زندگی کنه. امیدوارم با تدبیر حلش کنی 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاق؟! اين چه راهكاريه اصلا ميفهمي مطلقه يعني چي؟ مطلقه بشي جامعه چنان ميزنه توكمرت كه خون بالا بي ...

اون خانوم ک نگفت طلاق بگیره چی میگی تو؟؟؟

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
الهي عزيزم با اين حرفا پر وش نكن نزار بدونه مردايي هستن عينه خودش سكوت بهترين كاره تمرين كن سكوت ...

یعنی چی به وقتش دهنتشو سرویس کن؟ من نمیدونم چطوری رفتار کنم چیکار کنم پشیمون شه و دوباره تکرار نشه؟ 

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم
2728
طلاق؟! اين چه راهكاريه اصلا ميفهمي مطلقه يعني چي؟ مطلقه بشي جامعه چنان ميزنه توكمرت كه خون بالا بي ...

گلم من راهکار طلاق ندادم بهش.😅

اره زندگیی خیلی سختی داره.نمیشه تا تقی به توقی میخوره بگی طلاق میخام.

نه تنها با ایی مرد بلکه با هیچ مردی  دیگه ایی نمیتونه زندگی کنه 

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

عزیزم با رفتار درست غیر مستقیم خواسته هاتو بهش بقبولون مثلا میخوای فیلم ببینی و کنترل برمیداره بگو عزیزم منم دوس دارم فلان فیلمو در کنا تو نگاه کنم وگرنه تکرارشم میدن  دوس دارم تو کنارم باشی تا لذت بیشتری ازش ببرم .ببین گلم جبهه گیری یا دعوا کردن هیچ مشکلیو حل نمیکنه روحیات مردا با ما خانوما خیلی متفاوته شما میتونی تغیرش بدی کم کم جوری ک دورت بگرده 

عزیزم خودت میگی اولین باره ، لابد قبلش اونم از چیزی ناراحت بوده البته دلیل نداره رو شما خالی کنه 

خودت قلق شوهرتو میدونی یکاری کن اخرین بارش باشه ، حالا اگه با قهر میدونی پشیمون میشه یا ‌...

من خودم دوماهه عروسی کردم ، ماهگرد اولمون دعوامون شد بیشترم تقصیر من بود چون من ول نمیکردم ، بعد دعوامون شد جفتمون همو کتک زدیم خخخخ 

بدن جفتمون کمی کبود شد 

ولی من قلق همسرمو میدونم ۵ سال عقد بودم میدونم ادم زدن این چیزا نیست ، خودم خیلی تحریکش کردم، اونم خیلییییییییی ترسیده بود مبادا کبودی بدنمو کسی ببینه

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
2738

اگه میخوای جدی بگیری هم باید بری کلانتری شکایت اولیه بنویسی.نامه میده بری پزشکی قانونی.بعدش بری دادگاه دوباره شکایت کنی ک نامه تو از کلانتری بفرستن دادگاه و ادامه مراحل.

میدونم الان اصلا حالت خوب نیست ببخشید ولی قبول کن تقصیر خودت هم بوده.

من فقط یک کلمه ب شوهرم گفتم دیوانه.

منو تا حد مرگ کتک زد.اگه حرفای تو رو میکفتم ک الان زنده نبودم.

خدارو ۱۰۰ هزار مرتبه شکر مادر یه پسر کوچولوی ناز شدم...خدایا انشاالله همه ی منتظرا این حس رو تجربه کنن🤲
اینکه کتکت زده خیلی اشتباهه نمیخوام بهش حق بدم ولی توام بیخودی به یه شوخی ساده پیله کردی. به نظرم قه ...

اخه اگه این شوخی ساده رو باخودشون بکنی اینقدر عصبانی میشن که نگو و نپرس..من همین کارو کردم تا اومد بگه چرا گفتم یه لحظه مثل خودت شدم ولی سریع کانلو برگردوندم😀😉

ولی سیاست نداری عزیزم مطمئن باششششش با این یبار کتک خوردن نمیتونی طلاق بگیری بیفتی رو پروسه طلاق بجایی نمیرسی زندگیتم جهنم میشه خب چیزی که مهمه جلو شوهرت مظلوم بازی درنیار که بیاد سمتت که عمرا نمیاد بعدم وقتی عصبی میشه سکوت کن هیچی نگو وقتی عصبانیتش تموم شد یکم سرسنگین باش تا بفهمه رفتارش اشتباهه وسط دعوا فحشش نده چون بیشتر میزنه و تو آسیب بیشتری میبینی و چیزی که الان مهمه اینه شوهرتو بترسونی اومد خونه باهاش حرف نزن بگو حزفامون باشه تو دادگاه فقط محض ترسوندنش

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

برای اینکه بحث های چالشی زندگیتان در مسیر صحیحی پیش برود و یک گفت و گوی همراه با آرامش را تجربه کنید، در یک موقعیت مکانی و زمانی مناسب شروع به صحبت نمایید.

هر یک از همسران باید مدت زمان مشخصی را صحبت کنند یعنی بهتر است هر کدام به نوبت پنج دقیقه نسبت به موضوع مورد نظر صحبت کنند و این کار را ادامه دهند تا بتوانند مشکلشان را برطرف کنند. اگر اصول مربوط به گوش دادن رعایت شود، این تکنیک بسیار موثراست

الا یا ایها الساقی ادرکاسا وناولها 🌹که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها.
عزیزم نمیخوام سرزنشت کنم ولی خیلی راههای دیگه هم بود که کنترلو ازش بگیری اگه نتونی واسه این چیزای سا ...

من بخاطرش از خود گذشتگی کردم دیابت داره آسم داره همه اینا رو بعد از عقد دونستم و به پاش موندم حقم بود اینجوری کتکم بزنه؟؟ تو عقد بین خانواده ها مشکل افتاد ولی ما هم دیگه رو میخواستیم انقد تو روی پدرم وایسادم تا راضی به ازدواجمون شد دیشب گفتم من به خاطر تو توروی خانوادم وایسادم گفت بدبخت من میخواستم طلاقت بدم تو اصرار کردی😭😭😭

خدایا تا وقتی تورو دارم محتاج هیچ کس نیستم
2706