2726

تو عید عروسیم بود که کنسل شد

الان با این وضعیت اگه پیش بریم فک نکنم تا قبل محرم شرایط خوب بشه شوهرمم دیگ تحمل نمیکنه

😓

خداروشکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چیو تحمل نمیکنه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

ما تصمیم گرفتیم اگه شرایط خوب نشد بدون عروسی بریم سر خونه زندگیمون هر وقت اوضاع مساعد شد عروسی بگیریم

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤

خوب عروسی نگیرین برین سرخونه زندگیتون 

اوضاع بهتر شد برو اتلیه ک حسرت لباس عروس ب دلت نمونه ی مسافرتم بعدنا برین

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

برو سره خونه زندگیت تا ریشه کن شه ....اگه یک درصدم هنوز باشه کسی عروست نمیاد ...حیفه خرج و هزینه

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
2706