2726
عنوان

نظرتون در این مورد چیه؟؟

82 بازدید | 5 پست

من برادر ندارم. به همین خاطر گاهی نمیتونم بفهمم بعضی کارها رو اگه انجام بدم خانواده همسرم خوشحال میشن یا نه.

اگه شما مثلا وسیله نداشته باشین و خانم برادرتون بهتون پیام بده داداشتون میخواد بره فلان جا میخوای سر راه هم بیاد دنبالتون با هم برین؟

یا مثلا بگه اگه میخواین برای مادرتون فلان کار و بکنه یا ....

برداشت شما از این رفتارها چیه؟

خوشحال میشین که خانم برادرتون داره داداشتون رو همراهی میکنه؟

یا میگین وا ! خب چرا خود داداشم پیام نمیده واسه این کارا؟؟

( اینم بگم که شوهرم گاهی خودش زیاد توی فکر این کارا نیست و من یادش میندازم و با خانوادش هماهنگ میکنم. با خودم میگم نکنه اینکه من با خانوادش مطرح میکنم باعث نشه خانوادش فکر کنن این کارا نمایشی هستش و فکر کنن میخوام خودشیرین بازی در بیارم....)

منظورم و تونستم برسونم؟🤔

نه خوشحال میشدم ولی درکل اینکارو نکن تجربه بهم ثابت کرده  پر رو میشن

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این گارا از نظر من بد نیست انجامش ناراحتم نمیشم عروسمون انجام بده امااااا حواست باشه از این کارا زیاد بکنی اولا طرف مقابلت منظورم خواهرشوهر. مادرشوهرو... به مرور زمان پرتوقع میشه مثلا اگر یبار بدون اینکه بهش بگی بری خرید ممکنه بگه بی احترامی کردی کلا لطف مکرر میشه حق مسلم 

بعدشم مراقب باش که اگر خودت انتظار داری این کارهایی که انجام میدی خواهرشوهر... جبران کنن انتظار اشتباهیه بی توقع اینطور کارها را انجام بده 

یارب نظر تو برنگردد...

به نظر من اصلا این کارها را نکن ، به شما ربط نداره

پس فردا طلبکارت میشن

همه ی ما که بهت میگیم این کارها را نکن ، خودمون کردیم و چوبشو خوردیم

عروس باش، تو دخترشون نیستی

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم