2726
عنوان

آمار کرونا رو کیا میدونن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1395 بازدید | 84 پست
میخواستم ببینم نکنه همونجایی که همسر منم هست تهرانید؟ اخه محیط کارشون خیلی شلوغ همسرم هیچ وقت بخاطر ...

تبریز

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم گفتین شوهرت کشاورزی میکنه زمین از خودتونه؟ چی میکاره؟ سود داره کشاورزی؟

بله رو زمینای پدر شوهرم کشاورزی میکنه گاهیم اجاره میکنه 

کشاورزیش در این حد ک خیلی گسترده باشه نیس کوچیکه ولی خب بله سود داره 

مثلا سیر و سیب زمینی و لوبیا و گوجه میکاره 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
کمتر بيرون بريد فقط در مواقع ضرور  درسته سخته ولي سلامتيتون از همه کار واجب تره

اینو که میدونم

شمامیگید تایه سال ادامه داره ینی تا یه سال نمیشه رفت بیرون و باید همچنان تو خونه حبس باشیم تااز بین بره؟

لطفا هرجا تاپیک ترسناک دیدید من رو توش تگ کنید🙂❤
2728
آها ما تهرانیم انشاالله خدا کمک کنه به همه مون

نه استرس نمیگیرم دیروز گفت چند نفر گرفتن 

اگه شوهر من کرونام بگیره ردش میکنه مطمنم😂😂

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
عزیزم گفتین شوهرت کشاورزی میکنه زمین از خودتونه؟ چی میکاره؟ سود داره کشاورزی؟

توروستای ما کشاورزی گندم ویونجه و.. میکنن درامدهاشون خیلیییی خوب

یکی ازاقواممون 3 سال پیش 400 میلیون محصولش شد

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
اینو که میدونم شمامیگید تایه سال ادامه داره ینی تا یه سال نمیشه رفت بیرون و باید همچنان تو خونه حبس ...

خودم اگر مجبور نبودن برم سرکار حتما تو خونه مي موندم براي خودم برنامه مي ريختم: کتاب، ورزش داخل خانه و... حيف که مجبورم کارم هم مرخصي نميده

بعد از کارم هم فقط براي خريد موادغذايي و... يکبار بيرون ميرم يا وقتي از سرکار برمي گردم همه رو تهيه مي کنم وقتي رسيدم خونه يه کيسه گذاشتم تمام لباس هاي بيرون رو درمي آورم و در ماشين لباسشويي مي شورم 

چرا ميشه بيرون رفت ولي با خودمراقبتي و ماسک + دستکش + ماده ضدعفوني + از پول نقد استفاده نکنيم و عابربانکمون رو بعد از استفاده ضدعفوني کنيم و اينکه فاصله مون از ديگران حداقل يک متر باشه و شرکت نکردن در مهماني ها

ان شاء الله وقتي واکسنش اومد بدون ترس ميريم بيرون 

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
شما با چی میرین سرکار ؟ 

محل کارم سرويس تاکسي مي فرسته  

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
خودم اگر مجبور نبودن برم سرکار حتما تو خونه مي موندم براي خودم برنامه مي ريختم: کتاب، ورزش داخل خانه ...

من ۹۸ باید میرفتم دانشگاه و به هزار دلیل نرفتم که امسال دیگه برم

الان که اوضاع اینجوری شده بابام همش داره اذیت و تحقیرم میکنه

میگه ببین این ویروسم اومد میگن تا یه سال هستو توام دانشگاه نمیتونی بری دوباره و..

انگار من مقصرم

لطفا هرجا تاپیک ترسناک دیدید من رو توش تگ کنید🙂❤
2706