2733
2734
عنوان

ناراحتم....اعصابم خورد....حسوديم ميشه😢🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1835 بازدید | 122 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقيقاااا خودش بخاد ميشه  ولي خودش بلاتكليفه اصلا نميدونه چي كنه قرار بود مهاجرت كنه اونم ...

ایشالا هر چی که به صلاحتونه اتفاق بیوفته 

خدایا چنان کن که از چیزهای ارزشمند زندگیم ، جانم اولین چیزی باشد که از من میگیری ...
عزیزم وقتی شوهرت مستقله چیکار به خانوادش داره ازدواج کنین حتی اگه خانوادش راضی نباشن. شرایط نامزدت خ ...

مشكل اخلاقي كه همه دارن

خب اينم هم اخلاقاي بد داره هم خوب

ولي خب واقعا دوسش دارم

2731

دختر جون چشماتو باز کن 

داری احساسی فکر می کنی و تصمیم می گیری

ببین برادرش با دختری که خواسته ازدواج کرده بعد فقط اینو نمیذارن؟

مطِمین باش چیزای دیگه ازش دیدن که می دونن زندگی کن نیست برای همینم پا پیش نمیذارن وگرنه هر پدرمادری از خداشونه بچه شون بخاد زودتر سر و سامون بگیره

و خدا برای من کافیست.....
دختر جون چشماتو باز کن  داری احساسی فکر می کنی و تصمیم می گیری ببین برادرش با دختری که خواسته ...

يعني چي ازش ديدن كه اينجوري فكر ميكنن؟

يعني با دختري كه اونا ميگن ازدواج كنه سر به راه ميشه؟!

دختر جون چشماتو باز کن  داری احساسی فکر می کنی و تصمیم می گیری ببین برادرش با دختری که خواسته ...

مخصوصا وقتی پسری مستقل و دور از خونه داره زندگی میکنه فقط منتظرن لب تر کنه و یه دختر رو معرفی کنه که براش بگیرن اونم پدری که به گفته ی خود این خانم متعصب هستش.

ایشون ظاهرا فقط حرف خودش رو میزنه هر چی بهش میگن باور نداره.

يعني چي ازش ديدن كه اينجوري فكر ميكنن؟ يعني با دختري كه اونا ميگن ازدواج كنه سر به راه ميشه؟!

من که نمی دونم چی دیدن

ولی مسلما بهش اعتماد ندارن دیگه

میخان خودشون براش زن بگیرن که سربراهش کنن

2738
نميدونم والا شايد چون اون حرف گوش كن تره دوست پسر من از باباش دل خوشي نداره مجردي تو يه شهر جدا از ...

اول اینکه از کجا مطمئنی ب خانوادش گفته شاید خودش نمیخواد بیاد و بهونه میاره............. دوم اینکه یکم بیشتر فکر کن ایشون رو همچین آدم مناسبی نمیبینم برای ازدواج

اینم بدون پسری که الکی الکی با خانوادش نسازه احتمال ناسازگار بودن و بداخلاقیش با زن و بچه هم زیاده

ایشونم احتمالا در کل اخلاقش تنده، سازگاریش کمه، غد بازی زیاد داره

بعدا همین اخلاقها رو با شما هم خواهد داشت

این شرایطی که تو میگی خواهر من دختر جادوگر شهر اوزم با این خانواده نمیتونه زندگی کنه، داره میپیچونه وقتی چن سال خانواده نبود الانم نباشه، هیچ وابستگی ب خانواده نداره، تو اوایل ازدواج وضع مالی شرطه ک خوبه این، پ این میپیچونه، طرف سابق من یگان ویژه بود خیلی شرایط خوب، اما دقیقا این طور به هر بهانه پیچوند آخرش رفت یکیو گرفت خراب باب میلش، حس خانوما همیشه حقیقته، خودتو تباه نکن، من سرم اومده، اگرم ازدواج کنی خیلی غصه میخوری باید یه پوست کلفت داشته باشی، وقتی پدرش اون همه مشکل اخلاقی داره پسره هم داره، اگ پدر مادری از بجشون بگذرن دیگ ببین چ خانواده ای

به باباش بگه شما بیا با خانواده این دختر آشنا بشو تحقیق کن اگر موافق نبودی اونوقت بگو نه

عزیزم بدون رضایت خانوادش اصلا به ازدواج راضی نشو

ما که با کلی عظت و احترام ازدواج کردیم توی زندگی حرفو دلخوری پیش میای وای به حال اینکه خانواده راضی نباشن

اینم بدون پسری که الکی الکی با خانوادش نسازه احتمال ناسازگار بودن و بداخلاقیش با زن و بچه هم زیاده ...

اوهوم ميدونم😔😔

سركارم همينجوري بود بداخلاق اصلا نيستا ولي خب غد و مغرور و يه دنده س

2706