2726
چقدر عالی.در حد متوسطه خردو خوراکتون؟

کم و کسری نداریم خداراشکر برای خرد و خوراک 

البته تو یه شهر غریبیم شاید اگه نزدیک خانواده ها بودیم بیشتر می‌شد با این وجود وقتی مهمون میاد بیشتر ازینا خرج میشه 

فقط خدا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قسط ما یک میلیون و پونصده

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2728
چنده دقیق؟چقدر قسط و اجاره خونه میدین؟

کلا نگم بهتره چون من دو تا پسر مدرسه ای دارم شرایط سخته راستشو بخوای 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ماهم همینیم ،با حقوق دو و نیم

الان بد نیست ولی خب من دوقلو باردارم قطعا شزایط سخت میشه

هرچی در میاد با زور میکشونیم برای همون ماه ،هیچ پس انداز و پیشرفتی هم نداریم

برای سلامتی نی نی(ها)صلوات میفرستی🧡لطفا
حقوق ما . 2تومن. هنوز عقدیم .البته یه کمکای میرسه. تا حالا لنگ نموندیم. گفتن قراره 2800کنن . اگه بکن ...

خواهر جان یکم ببرن بالا قیمتا هزار برابر میشه

خواهرجون اگه حقوق پایه بشه 2800 به همون نسبت یا بیشتر بقیه ی چیزا میرن بالا 

اره راس میگی😖

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
خونه که نرفتین؟

نه عروسی نکردیم هنوز

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

من قبلا شاغل بودم 2 و نیم میگرفتم شوهرم کارمند رسمیه من طرحم تمام شد بعدش حامله شدم الان پسرم نزدیک سه ماه داره خانه دارم اما استخدامی پارسال قبول شدم اول مهر خدا بخواد میرم مدرسه معلم بشم

اما بچه مون ک اومد خیلی برکت اومد تو خونه مون خدا را شکر پسرم قدمش خیر بود ان شالله بازم خیر باشه

خواهر جان یکم ببرن بالا قیمتا هزار برابر میشه

اره متاسفانه زندگی هارد شده👊

2706