2737
2734

بچه ها سه ماه پیش تو بهداشت امپول ضد بارداری سه ماهه زدم ۷ فروردین مهلتش تموم میشه دیگه شوهرم میخواست بره ولزکتومی کنه که با این داستان کرونا ترسید گفت بعد کرونا حالا از یه هفته بعدش یعنی از ۱۲ من خونریزی شدید دارم تا الان که ۱۶ چکار کنم برا قطع پریود کلافه شدم از دو سه روز قبلشم خونریزیام کم بود . ۲ تا بچه داره بچه دومم ۶ ماهشه

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

تو این سه ماه غیر از ماه اول دیگه پریود نشدم 

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
طبیعی ریسکش خیلی بالاست.من تو روش طبیعی دوباره باردار شدم

من شش ساله ازدواج کردم ی پسر دوسالو نیمه هم دارم از اول ازدواجم طبیعی جلوگیری کردم ولی اره خیلی ریسکش بالاست و ادم استرس میگیره مخصوصآ برا منی ک تاریخ پریودام نامنظمع خیلی پیش اومده ک فک کنم نکنه باردار باشم 

اره اون دیگه بچه نمیخواد از خداشه ولزکتومی کنه منم موافقم دیگه از بچه داری خسته شدم دوتا پسر دارم به نظرم بسه دیگه، کی زندگی کنیم همینها هم پدر منو دراوردن باباشون که هیچی کلا می ره شبها تو اتاق جدا میخره 

من شش ساله ازدواج کردم ی پسر دوسالو نیمه هم دارم از اول ازدواجم طبیعی جلوگیری کردم ولی اره خیلی ریسک ...

دختر منم یکساله بود که پسرمو حامله شدم ولی خوب میگن هیچ روشی صد در صد نیست.

2738
دختر منم یکساله بود که پسرمو حامله شدم ولی خوب میگن هیچ روشی صد در صد نیست.

بله خوب معلومه هیچ روشی صدرصد نیست ولی خودم خداروشکر تنبلی تخمدان دارم 😂خیالم راحته یکم چون بچه هم نمیخوام میگم بهتر ک اینجوریم 

ولی دستگاه هم فک کنم ریسکش کمتر و ضررش کمتره 

بله خوب معلومه هیچ روشی صدرصد نیست ولی خودم خداروشکر تنبلی تخمدان دارم 😂خیالم راحته یکم چون بچه هم ...

بچه درسته عشقه ولی خیلی سخته حداقل اولی خیلی راحت تره .مادر شوهر منم می‌گفت دستگاه بذاری راحت میشی ولی من تنبلی کردم و ترسیدم وشد نتیجش دو تا گوگولی.

ولی دیگه خیلی میترسم به غلط کردن افتادم هیچ کاری نمیتونم بکنم

بچه درسته عشقه ولی خیلی سخته حداقل اولی خیلی راحت تره .مادر شوهر منم می‌گفت دستگاه بذاری راحت میشی و ...

منم شوهرم راضی نمیشه برا دستگاه میگه ول کن خطر ناکه و یهو دیدی خیالمون راحت بود زدی حامله شدی 

بله بچه ک شیرینه ولی واقعا شرایط اقتصادی اجازه نمیده 

من سر پسرم سه ماه اقدام بودم