2733
2734
عنوان

بچه ها اگه

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 38 پست
پدر پسرن.دخالت نکن عزیزم.خودش خیلی زود پشیمون میشه از رفتارش.عروسیشم برو .ولی زیاد درگیر نکن خودتو ک ...

کلا باهم یکساله حرف نمیزنیم توقع داشت حمایتش گنم منم پشت بابام اینا درامدم گفتم مخالفم انیش گرفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداشم برام بی ارزش شده یکساله سر پدر هفتاد سالم داد وبیداد میکنه پدرم صددرصد مخالف بود منطقی باهاش ...

الهی بمیرم 

منم خونوادم با ازدواجم صددرصد مخالف بودن حتی خونواده دوماد هم مخالف بودن 

الان زندگیمون بقدری عالیه ک خونوادهامون جونشون واس  عروسشون ک منمو دومادشون ک شوهرمه در میره 

بدبین نباش ایشالا خوشبخت میشن عزیزم 

یه تازه عروسم و عااااشق کارمم ،تو طب سنتی میتونم بهتون مشاوره رایگان بدم hakim_herb  اینم پیجمونه،خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ،همسرم طب سنتی خونده و منم دستیارشم 😍😍😍
2728
الهی بمیرم  منم خونوادم با ازدواجم صددرصد مخالف بودن حتی خونواده دوماد هم مخالف بودن  ال ...

من دخترو سه ساله دیدم خیلی داغونه من درجریان دوستیشون بودم واقعا داغونه دروغ نمیگم

با دختر ح یا بانی خلاف هم مگه میشه زندگی کرد

خوشحالی داداشت باید برات مهم باشه که با اون خوشحاله .خودتو بزار جای داداشت که اطرافیان نزارن به کسی که دوسش داری برسی و برات عین بچها خودشون انتخاب کنن

من یک روستایی کردهستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و توی روستا هم ازدواج کردم 💑خیلیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی ،من دهاتی ام ،دهاتی فحش نیست🌷خجالت آور نیست 😊پنجره ی من هرروز رو به کوه و دشت و درخت و رودخونه باز میشه 😍همه ی گنجشک ها و مرغ و خروس ها پایین پنجره به امید خرده نون های من جمع میشن و سروصدامیکنن☺اینجا لذت هایی رو داریم که  محشره !نون و کلوچه های محلی 😍عکس هایی که پشتش دیوار آپارتمانا نیست و تا چشم کار میکنه طبیعته 😊بازی بچها ،لباسهای رنگارنگ...سادگی و صمیمیت ❤براتون دل شاد میخوام ،قلب مهربون ❤براتون یه روز به یادموندنی توی یه روستا میخوام کنار مردمی که انگار از فضا اومدن و رفتارشون  شبیه مردم شهرنیست🌹 
الهی بمیرم  منم خونوادم با ازدواجم صددرصد مخالف بودن حتی خونواده دوماد هم مخالف بودن  ال ...

من علت مخالفت اونارو نمیدونم چیه ولی واسه من مخالفتم کاملا منطقیه یعنی اخلاقای بیشرمانه ای داره دختره لخت میره تو استخر...جلوی همه کلا زنندست خیلی

خوشحالی داداشت باید برات مهم باشه که با اون خوشحاله .خودتو بزار جای داداشت که اطرافیان نزارن به کسی ...

من نگفتم ما انتخاب کنیم گفتیم اینا بدرد نمیخورن راستم گفتیم دختره هیچ نکته مثبتی نداره همش دنبال خلاف وپسربازیو ...داستاناست والا خیلی زشته دنبال این افتاده

2738
من دخترو سه ساله دیدم خیلی داغونه من درجریان دوستیشون بودم واقعا داغونه دروغ نمیگم

داداشت الان عاشقه هیییییچجوره حرف تو سرش نمیره

باتموم بدیاش تو خودتو کنار بکش میدونم خییییلی سخته اما به روت نیار حمایتش نکن اما مخالفتم نکن 

به پدرت دلداری بده ارومش کن

واقعا چون داداشت عاشقه نمیفهمه چیکار میکنه حالا شما سه هزار بار بگو بهش بیفایدس عزیزم 

یه تازه عروسم و عااااشق کارمم ،تو طب سنتی میتونم بهتون مشاوره رایگان بدم hakim_herb  اینم پیجمونه،خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم ،همسرم طب سنتی خونده و منم دستیارشم 😍😍😍
من علت مخالفت اونارو نمیدونم چیه ولی واسه من مخالفتم کاملا منطقیه یعنی اخلاقای بیشرمانه ای داره دختر ...

ما چون راهمون دور بود خونوادم مخالف بودن 

خونواده شوهرمم چون راه دور بودیمو عروس اولیشون حسسسسسابی بهشون بدی کرده بود میترسیدن منم اذیتشون کنم 

اما الان رابطمون محشره مادرشوهرم کمتر از تینا جون هنوز بهم نگفته 

شما دقیقادرک کردید من چی میگم ممنونم

قربونت برم  عزیزم 

سخت نگیر هرچی بیشتر بهش بگین بدتر خلق خودتون تلخ میشه 

بعضی وقتا آدما باید سرشون ب سنگ بخوره تا بفهمن زندگی خیلی پیچیده تر از اونیه ک فکرشو میکردن 

اون الان گلوبلبل زندگیو میبینه تا نره زیر یه سقف نمیفهمه چیکار کرده با خودش

نگاه کن این نظر خودته نظر ما رو اگه بخوای ما نمیگیم چون زندگی داداشت هست هر چی داداشت گفت و هر چی خودت میخوای نرو میخوای برو دیگه به مردم نگو بعد جواب نه میگی بقیه اعصاب خورد میشن .

با دختر ح یا بانی خلاف هم مگه میشه زندگی کرد

عزیز اینجا بعضی ها خودشون همون مشی این دختر خلاف رو دارند برای همین میگن چه ایرادی داره.

وگرنه آدم خانواده دار با دختر هرزه زندگیش به جایی نمیرسه.

گیریم ازدواج کنه، بعدا این دختر مادر خوبی برا بچه هاش میشه؟؟؟ معلومه که نه.

من بودم با این تعاریفی که تو کردی عروسیش نمیرفتم. محل دختره هم به هیچ عنوان نمیدادم

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2706