2733
2734

بچه هااااا 😖جیغغغغغ😫 بخدا کلافه شدم نه میتونم یه کتاب بخونم نه کارای خونه رو انجام بدم نه یه حموم برم نه به فیلم دیدن به اشپزی کردن بقران به هیچکدومشون نمیتونم برسم 

بچه ها راهکار بدیم نگید پزه و فلانه و بیساره همتون با عشق و علاقه عشقتونو انتخاب کردین و واقعا درک میکنین چی میگم باور کنید به هیچ کاری نمی رسم اگر بفهمه یک روز مثلا سرم شلوغه ممکنه کم بتونم باهاش حرف بزنم طاقت نمیاره از طرفسم من به هیچ کاریم اینطوری نمیرسم کمک میخوام چیکار کنم چطوری متقاعدش کنم مثلا باید برم گلزار شهدا یه یک ساعتی نیستم

توضیحات لازم:عاشق همیم و فعلا نامزد ،واسطمونم امام حسین بوده از طریق خواب  دیدن دوطرف و چله گرفتن ایشون

کنم هرشب دعایی کز دلم بیرون رود مهرش .....ولی آهسته میگویم خدایا بی اثر باشد                                                                                                                                                                                      {{ هدف زیاد دارم واسه رسیدن بهشون یه صلوات مهمونم کن بزرگوار }}

من فکر کردم اینچیزایی که میگین در مورد بچتونه

درمورد آدم بزرگ نمیتونم درک کنم که مانع کارای شما باشه

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوبه ک خوشبحالت...

تروخدا نه نگو اینجور اینقدر افراطی واقعا بده واقعاا یا دروغ از دهنت در میاد یا قدرت نه گفتن نداری جلوش و کارات میمونه 

کنم هرشب دعایی کز دلم بیرون رود مهرش .....ولی آهسته میگویم خدایا بی اثر باشد                                                                                                                                                                                      {{ هدف زیاد دارم واسه رسیدن بهشون یه صلوات مهمونم کن بزرگوار }}
2731

فکر کردم داری راجب  بچه دو س سالت حرف میزنی تا ب اخرش رسیدم و خوندم ناامزد!

الان‌این ک واسطمون امام حسین بوده و خاب دیده چ تاثیری روی نظرات داره؟

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
2738

اخی انشاءالله خوشبخت بشین😍

💝حافظ کل قران💝اگه سوالی دارین بپرسین در حد توانم کمکتون میکنم 🌹برادر عزیزم(دوست شهید)رضاحاجی زاده +میشه برای شادی روح ایشون صلوات بفرستین😇 آقا جان تمام این سالها که درســـ📖ــــ خواندیم:"دبیر ریاضی" به ما نگفت که حد غربت تو وقتی شیعیانت به گناه⛔️ نزدیک می شوند بی نهایت است"دبیر شیمی" نگفت که اگر عشق و ایمان و معرفت با هم ترکیب شوند ،شرایطــ😍ظهور تو مهیا میشود ✿💠❀💖❀💠✿"دبیر زیست" نگفت که این صدای تپش قلب نیست صدای بی قراری دل برای مهدیست💔..!"دبیر فیزیک" نگفت که جاذبه زمین اشک🥺 های غریبانه توست..نگفت که جاذبه ی زمین🌎 به همان سمتیست که تو هستی"دبیر ادبیات" از عشق مجنون به لیلی ، از غیرت فرهاد گفتـــ😐ــــ ، اما از عشق شیعه به مهدی، از غیرتش به زهرا(س)نگفت...┅┅✿💠❀💖❀💠✿┅┅دبیر تاریخ" نگفت که اماممان امسال سال چندم غربتش است و اینکه نگفتــ😕 غربت اهل بیت علی(ع) از کی شروع شد و تا کی ادامه دارد"دبیر دینی" فقط گفت که انتظار فرجــ از بهترین اعمال👌 است اما نگفت که انتظار فرج یعنی گناه❌ نکنیم و یعنی گناه نکردن از بهترین اعمال اس┅✿💠❀💖❀💠✿┄"دبیر عربی" به ما یاد داد که مهدی اسم خاصی است که تنوین پذیر است!اما نگفت که مهدی خاص ترینـــ🌺اسم خاص است┅✿💠❀💖❀💠✿فدای غربتت آقای‌من🥺😔💔🌱کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : کارگران مشغولند به کار احداث ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیوار بقیع : چند روزی مانده به اتمام ضریح۰۰۰۰۰کاش روزی بنویسند ✍🏻به دیواربقیع : مهدی فاطمه آید، به تماشای ضریح...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : عید امسال، نماز ، صحن بقیع...کاش روزی بنویسند✍🏻 به دیواربقیع : فلش راهنما ⬅️ ، مرقد زهرای شفیع😍😭😔┅✿💠❀💖❀💠✿┅
تروخدا نه نگو اینجور اینقدر افراطی واقعا بده واقعاا یا دروغ از دهنت در میاد یا قدرت نه گفتن نداری جل ...

درکت میکنم

چون قبلا تجربش کردم میگم خوشبحالت

شوهرمنم اوایلش مثل همسرشما بود

البته ن خیلی شدید

ولی الان ک کمتر شده خیلی غصه میخورم

حد نداره...

واس همین میگم خوشبحالت....

بنظر من توی عشق و دوس داشتن هر چی افراط کنی اشکالی نداره

چون خودم تجربش کردم میدونم

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏
من فکر کردم اینچیزایی که میگین در مورد بچتونه درمورد آدم بزرگ نمیتونم درک کنم که مانع کارای شما باش ...

نکه بگه نه اینکارو نکن نه نمیزاره برم سراغه کارا یا مثلا ۶.یا۷ساعتی مهمان هست خونه اون تحمل نداره خیلی افراطی وابسته شده خیلی بیشتر وقتا به کارام نمیرسم واسه ماه رمضون عزا گرفته بهش گفتم فقط شبا حرف میزنیم اونم کم همون روز متوجه شدم رفته زیر سروم

نکه بگه نه اینکارو نکن نه نمیزاره برم سراغه کارا یا مثلا ۶.یا۷ساعتی مهمان هست خونه اون تحمل نداره خی ...

چندسالشه ایشون؟

کاش یه پسر بچه ی اروپایی بودم که در دامنه ی کوهای آلپ مشغول بازی بود و  هیچوقت نمی دونست خاورمیانه کجاست...
2706