2733
2734
عنوان

اینجا کسی هست واسه خودش کار کنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 68 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا سخت نيست يه ذره تو اينترنت بگردي دستت مياد ولي اگه ميتوني فعلا از كارت بيرون نيا اوضاع كار خ ...

بخدا دیوانه شدم از 8 تا 5 صبح وقت میذارم آخر ماه 1600 تا 1700 حقوق بدن 

اصلا از اینکه دارم واسه یه شخص دیگه کار میکنم دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار 

قبلا خیلی نیاز مالی داشتم 

اما الان دیگه اونقدار نیاز  ندارم فقط دلم میخواد استقلال مالیم و حفظ کنم

2731

من شغلم آزاده درامدمم شکر خدا خوبه اما الان چک کشیدم به حساب درآمدم خیلی جاها . اما کارم خوابید .بدبخت شدم قشنگ . چک داشتم برای ۱۸ همین ماه که با پس انداز پاس میکنمشون اما ماه بعد دو تیکه طلا دارم باید بدم بره . اما دخترخالم که کارمنده راحت داره حقوق میگیره بدون در نظر گرفتن کرونا و هر چیزی .یه جورایی بیمه است اما یکی مثل من فلج شد . من اشتباه کردم شوهرم میگفت چرا پس انداز نمیکنی میگفتم پس انداز میخوام چیکار هرچی در اوردم بیت خریدم که دلار ارزشش اومد پایین با مخ خورد زمین . کلا شغل کارمندی امنیت بیشتری داره ولی از نظر درآمد قابل مقایسه با آزاد نیست

ایدی پیجم رو ندم بهتره چون نمیخوام هویت اصلیم لو بره  نه کلاس نرفتم خودم یاد گرفتم

آیا درخواست دوستی هم بدم تو پی وی بهم پیجتون و نمیدین ؟ اخه دلم میخواد کاراتونو ببینم من دست و پا شکسته موشن بلدم ولی انگیزه ندارم برای پیگیریش

2738
نبابا ریسک فقط اولش بعدها خودت از کارات لذت میبری

بنظرت اگه دوره های مانتو دوزی رو برم خوبه درآمدش؟ برای اینکه کارگاه مانتو دوزی بزنم ؟ 

یه ایده تو ذهنم بود قبلا که برم تو کار مانتوهای شیک جلوبسته  اما با قیمت مناسب 

آیا درخواست دوستی هم بدم تو پی وی بهم پیجتون و نمیدین ؟ اخه دلم میخواد کاراتونو ببینم من دست و پا شک ...

انگیزه پیدا کن

منم دوستم تو همین کار بود بهم گفت سال اول دنیال پول نباش فقط یادبگیر

نه ببخشید نمیشه 🙏🏻😎

بخدا دیوانه شدم از 8 تا 5 صبح وقت میذارم آخر ماه 1600 تا 1700 حقوق بدن  اصلا از اینکه دارم واس ...

ميدونم چي ميگي ولي الان شرايط خوب نيس چند وقتي تحمل كن تا ببينيم اوضاع چطور ميشه ممكنه خدايي نكرده همين كارتم از دست بدي همين چندغازم ديگه نداشته باشي

منظورم اينه كه الان شرايط خوبي براي شروع كسب و كار نيس

ديگران راقضاوت نكنيم.
من شغلم آزاده درامدمم شکر خدا خوبه اما الان چک کشیدم به حساب درآمدم خیلی جاها . اما کارم خوابید .بدب ...

خب بیت دوباره میره بالا نگران نباش

کجا نگهشون داشتی؟؟از کجا خریدی؟کدوم سایت

من شغلم آزاده درامدمم شکر خدا خوبه اما الان چک کشیدم به حساب درآمدم خیلی جاها . اما کارم خوابید .بدب ...

خوب الان شد برای شما تجربه بعد این اوضاع بهتر میتونی درآمدت مدیریت کنی 

بنظر من کارمند بودن یعنی برده بودن امنیت شغلیم بخوره تو سرم تازه ما ک کارمند شرکت های خصوصی هتیم هم امنیت آنچنانی نداریم 

وضع کارمندای دولت خوبه نهایت تا 3 عصر کار میکنن دو سه برابر ما حقوق و پاداش و غیره دارن

2706