2733
2734
عنوان

جواب تیکه انداختن خانواده شوهرو چی بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 54 پست
پدرشوهر منم گفت زنان را همین بس بود یک هنر / نشینند و زایند شیران نر حالا دختراش وجاریم پسر دارن ...

دختر مونس مادره

شما که دختر داری تغذیه رعایت کن برای پسر انشالا خدا بهت میده

نبخاطر حرف پدرشوهرت بخاطر اینکه جنست جور بشه هم دختر داشته باشی هم پسر

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
عه دیروزم گفتین اینو هنوز جواب پیدا نکردی؟ حالا حالا ها جنسیت بچه رو بهشون نگو چیه

تاپیکم ترکید اصلا نخوندم بقیه چی گفتن

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر مونس مادره شما که دختر داری تغذیه رعایت کن برای پسر انشالا خدا بهت میده نبخاطر حرف پدرشوهرت ب ...

باردارم تا ببینمیم خدا چی میخواد 

دوسه ماهم تغذیه رعایت کردم باردار نشدم بیخیال شدم باردار شدم🙄😊 هر چی قسمت باشه همون میشه

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
2731
باردارم تا ببینمیم خدا چی میخواد  دوسه ماهم تغذیه رعایت کردم باردار نشدم بیخیال شدم باردار شدم ...

انشالا که خدا یه می نی ناز بهت بده چندماهته

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

من از اول قرار شده بود اگه پسر باشه اسمش با من اگه دختر باشه اسمش با باباش

باباش هم از ذوق اينكه خودش اسم بذاره ميگفت دختر باشه

البته از بين اسمايي كه من انتخاب ميكردم

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
هفته ی نهم تازه کارم 

منم هفت

2738

بگو خودمو شوهرم کلی هزینه کردیم رژیم دختر گرفتیم ک شد دختر 

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

وونا شعور و فرهنگ و فهم ندارن شما خودتو قاطی نکن هر چی گفتن یه لبخند بزن وگرنه فرق اونو بو شما معلوم نمیشه.‌شوهرتم بیکار نباشه بگه ما خدا نیستیم صلاح خدا هر چی باشه همونو میده. شما اگه خدایی واسه خودتون هر چی خواستید بزایید

روانشناسی کودک

دختر خوب تو خودت با دختر شدنش مشکل داری بخاطر همین حرف مردم برات مهمه منم پسر دویست دارم ولی الان 2 ساله بچه دار نمیشم دیگر واقعا برام فرقی داره توهم خدلروشکر کن که خدا بهت بچه سالم داده وقتی خودت دوسش داشته باشی حرف بقیه برات مهم نیست 

من برعکس تو پسر دوست ندارم.یه دختر دارم و اصلا دلم نمیخواد پسردار بشم

خدا برات حفظش کنه انشاالله

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
دختر خوب تو خودت با دختر شدنش مشکل داری بخاطر همین حرف مردم برات مهمه منم پسر دویست دارم ولی الان 2 ...

عزیزم ناشکری نکردم آره خودمم دوست داشتم پسر بشه و یکم تو ذوقم خورد اما سریع خداروشکر کردم عزیزم باردارا دعاشون زودتر میگیره الان از ته دل دعا کردم که باردار بشی الهی آمین

2706