2726

اره من دوستم ۲ بار شد فقط اگر ۳بار پشت هم‌مشروط شی اخراج میشی البته کمیسیون تشکیل میدن اگر‌معدلتم زیر ۱۰ بشه مردود علمیه بازم‌ کمیسیون تشکیل میدن واسه اخراج سعی کن بیشتر از ۱ بار مشروط نشی معمولا بچه ها ترم ۱ زیاد میشن

ژ ژ آ🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من دوستم ۲ بار شد فقط اگر ۳بار پشت هم‌مشروط شی اخراج میشی البته کمیسیون تشکیل میدن اگر‌معدلتم زی ...

بعد اطلاعی ندارین که مشروطی رو به خانواده اطلاع میدن یا نه؟

2728
اخه دوست من چند ترم مشروط شده و خیلی میترسه به خانوادش اطلاع بدن 

نه عزیزم اصلا و به هیچ‌وجه اطلاع نمیدن دیگه مثله ۱۰ سال پیش نیست که نامه بفرستن‌اگر مشکلی باشه با شماره خوده دوستت تماس میگیرن و توضیح میخوان بگو اصلا نترسه اطلاع نمیدن

ژ ژ آ🕊
عزیزم خب اشکالی پیش نیومد برات؟

اول بنده خانم نیستم.

دوم، دو ترم پشت سر هم بود و با یک فاصله ترم سوم رو هم مشروط شدم (یعنی ترم ۲ و ۳ و ۵). یه ترم دیگه هم میشدم میگفتن اخراج میشی ولی برای من که پیش نیومد. منتها ترم بعدش ۱۴ واحد بیشتر نمی تونستم بردارم.

آقا هستم 🍁 WLF
اول بنده خانم نیستم. دوم، دو ترم پشت سر هم بود و با یک فاصله ترم سوم رو هم مشروط شدم (یعنی ترم ۲ و ...

خب شما ۳ ترم مشروطی داشتین ینی 

اخه من شنیدم ۳ ترم مشروطی مشکل پیش میاره

حالا پشت سر همم اگه نباشه باز ۳ ترم مشکل پیش میاره

2706