2733
2739
عنوان

بچه دار شدن به هر قیمتی؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 68 پست
فعلا ک با ای وی اف میتونن جنسیتو مشخص کنن

اما چند درصد از ای وی اف ها میگیره ؟

باقی موندن اونها به اراده خداست ، این همه ای وی اف های ناموفق دقیقا داره همینو میگه 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
اون حتما بچه دار نمیشده کلا با ای وی اف هم جواب نگرفته من ک تو مطب دکتر بودم همه اونایی ک ای وی اف ...

با اجازه شما دوتا دختر قد ونیم قد داره....

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

در مورد بیماری نمیتونم با اطمینان نظری بدم, یکی از آشناهای نزدیکمون هم بیماری خطرناکی داشت, خواسته ی ...

من وقتی باردار شدم شوهرم شاغل بود .بعد از هفت سال خدا بهمون بچه داد..وقتی پنج ماهه باردار بودم شغلشو از دست داد و دنبال کار بود .هرچی پس اندازم داشتیم خرج میشد..زمان زایمانم اومدم اینجا گفتم بیمه نداریم حتی واسه زایمان طبیعی هم بدون بیمه یک و پونصد پول میخان که ما دستمون تنگه چطوری باید بیمه سلامت بگیرم؟من فقط راهنمایی میخاستم.چند نفر بدجوووور دلمو شکستم.میگفتن پول نداری چرا بچه آووردی و از این حرفا..فکر کنید به حرفشون دو روز قبل از زایمانم کلی گریه کردم

با اون شرایط بد مالی زایمان کردم ولی به دوماه نکشید به طور معجزه آسایی خدا یه راهی پیش پامون گذاشت شوهرم یه کاری دست و پا کرد که هزار ماشاالله درآمدش چندین برابره شغل قبلیشه

2731
عزیزم ارهفته اول بردمش گفتاردرمانی..و از هومیوپاتی براش دارو خریدم..۲۰روزه خوب شد..دکترم گفت ناگهانی ...

بخاطر این کرونا خیلی میترسم ببرم دکتر 

خداکنه زود خوب بشه دارم دیونه میشم

چه دارویی گرفتین؟

هومیوپاتی شنیدم ولی اطلاعات خاصی ندارم

قبل از بچه دار شدن باهاش مشورت کنیم در باره علاقش به وطنش؟؟؟؟؟؟

خخخ

یک چیزی میگن دیگه 

این تفکرات هم تازه مد شده

بابا شاید دوست   داشته باشه به دنیا بیاد

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
من وقتی باردار شدم شوهرم شاغل بود .بعد از هفت سال خدا بهمون بچه داد..وقتی پنج ماهه باردار بودم شغلشو ...

قابل توجه اونایی که زود قضاوت میکنن......خدارا شکر🌹

2738
من وقتی باردار شدم شوهرم شاغل بود .بعد از هفت سال خدا بهمون بچه داد..وقتی پنج ماهه باردار بودم شغلشو ...

خداروشکر

واقعا اینده قابل پیش بینی نیست

ممکن همون ادمهای پولدار یک دفعه بیان پایین ویابرعکس

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
فعلا ک هست نمیشه ک کتمان کرد

اون چیزی که نمیشه کتمان کرد افرادی هستن که با وجود بهترین و ایده آل ترین شرایط پزشکی باز هم به نتیجه دلخواهشون نمیرسن..عجیبه که تا حالا حداقل توی همین سایت نمونه هاشونو ندیدین!!!!!!

مثلا کاربری به اسم زری جون که وضع مالی خوبی داشتن و چندسال پیش با وجود بهترین آزمایشها و سنوگرافی ها متوجه نقص ستون فقرات پسرشون نشدن و پزشکا گفته بودن بیشتر چند ماه زنده نمیمونه بچشون

کاربرهای قدیمی قطعا یادشونه ایشونو

بخاطر این کرونا خیلی میترسم ببرم دکتر  خداکنه زود خوب بشه دارم دیونه میشم چه دارویی گرفتین؟ ...

صبح به صبح بهش کره وعسل بده.....با ارامش وشمرده شمرده باهاش حرف بزن...نترسونش...توحرفش نپر...صبور باش درست میشه انشالله

عزیزم چطور متوجه شدی هماتوم داری. میشه علائمتو کامل شرح بدی

خونریزی داشتم که لک‌قهوه ای بود رفتم سونو کفت هماتوم 

فقط سونو تشخیص میده

اگه خدایی نکرده خونریزی داری سریع برو دکتر وگرنه روز به روز بزرگ‌تر میشه

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
خداروشکر واقعا اینده قابل پیش بینی نیست ممکن همون ادمهای پولدار یک دفعه بیان پایین ویابرعکس

درسته عزیزم

یکی با یه لحن خیلی خیلی بدی باهام حرف زد .هنوزم یادم میفته گر میگیرم..نه قرار بود خرج بچمو بده و نه از گذشته من خبری داشت

2706