2726
عنوان

بارداری یاعدم بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 41 پست
منم علایم شمارو داشتم و بی بی منفی بود اما باردار بودم  ده روز بعدم بی بی مثبت شذ

عزیز..من  با امروز میشه ۴روز عقب زدم  بی بی چک یکی روز اول یکی روز سوم زدم منفی بود...بعد هنوزم پری نشدم نوک سینم دست میرنم دردمیکنه...ترشح زیاد ندارم... پریودیمم منظم بود ..همش میترسم کیست گرفته باشم..بنظرت اینا علائم بارداری حساب میان یامن بی بب زود زدم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز..من  با امروز میشه ۴روز عقب زدم  بی بی چک یکی روز اول یکی روز سوم زدم منفی بود...بعد ...

والا آدم علایم بارداری و پریودی رو اصلا تشخیص نمیده 

اما‌من چهار روز به پری بی بی زدم منفی بود و ده روز بعد مثبت شد

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
زیرشکمم درد پری دارم زیاد راه میرم دردمیگیره ولی درازمیکشم خوبه

منم همینجوری بودم انشالا که بارداری

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔
2728
وای نگو از این انتظار مزخرف من همش میگم کاش ۱۹ نرسه موعدمه میترسم پریود شم باز منم سینه هام خیلی ...

منم موعودم  هجدهمه اگه این سری پریود شم  دیگه قید همه چیرو میزنم دیگه نمیرم پی دوا درمون اگه میخواست بشه تو این سه سال میشد

منم همینجوری بودم انشالا که بارداری

ببخشید میپرسم منم نزدیک پریودیمه گاهی یه رگه خون ازم خارج میشه برای شما این طوری نبود اخه تاحالا برامن این طوری نبوده س ی ن ه ه امم خیلی درد میکنه احتمالش هس باردارباشم

ببخشید میپرسم منم نزدیک پریودیمه گاهی یه رگه خون ازم خارج میشه برای شما این طوری نبود اخه تاحالا برا ...

شاید لک لانه گزینیه تا دوروز دیگه پری نشدی تست بزن

دقیقاااا ازبلاتکلیفی بیشتر خسته شدم😔

من یک ماه سینه درد داشتم پریود شدم

ماهی که باردار شدم دیگه خیلییییییی سینه هام بزرگ شده بود و دردناک