2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تجربه من از رفلاکس فوق شدید بچم

ببین اگه حساسیت گاوی داره باید رژیم سخت بگیری

اگه هم ندارن بازم رژیم داری هر چیزی نخوری 

دکتر به بچم قرص نکسیوم داد یه کم بهتر کرد ولی اثر خیلی 

زیاد نداشت 

خلاصه باید صبر کنی تا غذا خوردن بشه تا کم کم بهتر بشه

فقط دعا کن تو این مدت سینه را پس نزنه 

که شیرخشکی میشه کامل

پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘

دکتر بردی پسرتو؟! اصلا شوخی نگیر و از رفلاکس سرسری رد نشو اگرم موقعیت دکتر بردن نیست فعلا بعد از شیر دادن 45درجه بخوابونش و بعد از استفراغش بهش دوباره شیر بده گرسنه نمونه و کمبود وزن پیدا نکنه... اصولا دکترها بعد از نوشتن یک سونو شربت رانیتیدین میدن که طبق تجویز خودشون و با توجه به شدت رفلاکس باید به نوزاد داده بشه و اصلا نمیشه سرخود دارو داد  

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐
2738
شیر خودمو میدم

ببر حتما دکتر و دارو بگیر 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐

الان نمیتونم زیاد توضیح بدم بچه منم رفلاکس پنهان داشت از 2 ماهگی شروع شد پدرم درومد نکسیوم دادم شیر نمیخورد ولی نکسیوم بهترشکزد .بالا نمیاره یچیزی مثل ادامس تو دهنش میخوره ،از کنار دهنش شیر میریزه بیرون ،معدش قار قور میکنه 

خدا نگهدارتون باشه من مامانم 20 ساله فوت شدن

عزیزم نمیدونستم خدارحمتشون کنه من چون سن خودم کمه درهمه موارد مامانم کمکم میکنه وگرنه نباشه بچهارو خدا میدونه چیکارکنم

یه کاسه شراب باشه من باشم و تو،توازلب کاسه نوشی ومن از لب تو
2706