2737
2739

یه روشی بود برای همراه اول میگفت لطفا با من تماس بگیرید، شارژ برای پیام ندارم، بسته مکالمه دارم، 

فکر کنم زنگ گوشیش روی سکوته، میخام پیام بدم بفهمه 

نگرانم 

کسی چیزی میدونه 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

من همراه ندارم ولی تو گوگل سرچ کنی میاره

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بزن ستاره 10 ستاره 27 مربع چندتا گزینه میاد بزن خدمات اصلی بعدش مینویسه چتر اضطراری اونو بزن ششصد تومن بهت میده ولی وقتی شارژ کنی ازت کم میکنه این ششصد رو.. امیدوارم کد رو درست گفته باشم 

اره گلم.  *10*14# اگه هم شارژ خوایتی بیا خصوصی برلت بفرستم

اینکه انتقال شارژه 😣

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2738
ستاره یک ستاره ۱۷ مربع رو بزن بعد برو رو گزینه فعال سازی ۶۰۰میده

این درسته عزیزم همینو بزن سردرگم نشی

پسرم بندبند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر ازمن هوایت را دارد..❤👼

اولا سر صبح خوابیده و گوشیشو سایلنت کرده

بعدم وقتی به گوشیش نگاه کنه میبینه چندبار زنگ زدی دیگه نیاز نیست پیام بدی!

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "