2726
عنوان

ازین کار همسرتون ناراحت میشین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 753 بازدید | 47 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودتون گفتین تو تاپیک قبلی گفتی بهبود زنده شد یاده پدرم افتادم همون تاپیک گفتین پدرش تازه فوت کرده م ...

آهان چه خوب یادتونه عزیزم راستشو بخوای همسرم زمانی هم ک مجرد بوده خرج خونرو میداده بجای اینکه پس انداز داشته باشه برای آینده خودش الانم ک اینجوری

2728
من عقیدم اینکه همسرم قبل از اینکه شوهر من بشه پسر مامان باباش بوده پس هیچ اشکالی نداره که برا مادر پ ...

حتی اگه از گلوی تو و بچه ات بزنه اونوقتم عقیده داری😐

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
نه عزیزم خداروشکر . ولی کسایی که از دست دادن پدر یا مادرشون رو دلم میسوزه خیلی سخته .ایشاله سایه پدر ...

انشالله خدا برات نگه داره عزیزدلم همیشه سلامت باشن 

خیلی دوس دارم فقط به مادرشوهرم کمک بشه خواهرا و برادرش نه چون اونا امتحانشونو تو روزای سختیه شوهرم پس دادن.انگار نه انگار برادر بزرگتره خداشاهده واسه عید یه زنگ نزدن بهش سال نو رو تبریک بگن

قانون جذب:اونی میشم که همیشه بهش فکرمیکنم

عزیزم شما فرض کن خانواده خودت تو این شرایط هستن و داداشت داره بهشون کمک میکنه آیا زنداداشت باید ناراحت بشه وظیفه هر فرزندیه به خانواده کمک کنه ما انسانیم حیون ک نیستیم یکم حس انسانیت داشته باش تو باید با این کار به آرامش برسی به نظر من شوهرت روح بزرگی داره ک با وجود اینکه خودش نیاز داره کمک میکنه شما به دیدن خانواده شوهد نگاه نکن فرض کن خانواده خودت هستن

2706