2737
2734
عنوان

یه خواهش برای هزارمین بار

269 بازدید | 36 پست

وقتی مخاطب یه تاپیکی نیستین‌ لطفاً وارد نشین و گیس و گیس کشی نکنین

شما با یه اعتقاد بزرگ شدی

یکی دیگه تحقیق کرده و قبولش کرده

پس داستان تخیلی نگین

و اینکه حمله نکنین به اعتقاد کسی .

با افتخار😍جنوبی ام😎 خاله زنکی و موج منفی اکیدآ ممنوع😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خدانکنه چیزی بگی طبعشون نباشه 

میجونت

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️

تاپیک رو قفل کردید

این هم‌جوابتون چون فرمودید نباید کورکورانه چیزی رو قبول کرد

من فکر میکردم شما واقعا دنبال شناختید.کسی که دنبال فهم حقیقت باشه تمام نظرات رو میخونه و نمیگه من عقیده خودم رو دارم،تو عقیده خودت رو.

اما بهتره سلسله و روش فهم احکام رو بدونید تا بهتر به نتیجه برسید.

پیامبر نماز رو خوندند و اطرافیان و صحابه دیدند.هر کدوم برای دیگری نقل کردند و نوشتند.

پس قول پیامبر،فعل پیامبر و تقریر پیامبر میشه حجت و راه به دست آوردن حکم شرعی.

این نوع نماز خوندن سال به سال،قرن به قرن چرخید و ادامه پیدا کرد تا به ما رسیده.

پس ما کیفیت نماز خوندمون رو داریم از سنت به دست میاریم.نه از متن قرآن.

حجاب در نمازهم همینطوره،چیزیه که از زمان پیامبر به ما رسیده.

اگر بناست روایات و سنت درست نباشه،پس کیفیت نماز فعلی رو هم میبرید زیر سوال.

احکام جزییاتند و تماما در قرآن بیان نشده.

اینکه شما این حرف رو قبول کنید یا نه،هیچ سود و ضرری هم به من نمیرسونه.من وظیفه ام بود حقیقت رو بگم.

شب خوش

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
تاپیک رو قفل کردید این هم‌جوابتون چون فرمودید نباید کورکورانه چیزی رو قبول کرد من فکر میکردم شما و ...

حقیقت از نظر شما اینه اما از نظر من نیست 

بله دیدید جوابی که بهتون دادم رو الان خودتون به‌خودتون هم دادین

خدا قرآن رو صریح و روان فرستاد و صد البته که همه‌چیزو گفته اما متأسفانه شما دوست دارید حاشیه رو و شاخ و برگ دادنو 

2738

این تاپیکای مذهبی همیشه دعوا میشه.نمیدونم چرا نمیتونیم با کسی ک با ما مولفق نیست بحث نکنیم😕😕😕

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
بعضیا خودشون نظر میخان ک تاپیک میزنن

تاپیک قبلیمو بخون 

واسه مسلمونایی بود که خحابو قبول ندارن 

البته بحثش مفصله حجاب سنته 

بخاطر گرمای سوزان عربستان مرد و زن رو سرشون پارچه‌میذاشتن هنوز هم مردای عرب پارچه میذارن سرشون (غتزه)بهش میگن

حجابی که قرآن گفته حجاب بدنه پوشوندن بدنه

جیوب رو بپوشونیم

حقیقت از نظر شما اینه اما از نظر من نیست  بله دیدید جوابی که بهتون دادم رو الان خودتون به‌خودت ...

عزیزم شما از کجا فهمیدی نماز چند رکعته ؟چه ادابی داره ؟

وضو چجوری میگیرن؟

I would love to be kind to me, i saw with all kindness
حقیقت از نظر شما اینه اما از نظر من نیست  بله دیدید جوابی که بهتون دادم رو الان خودتون به‌خودت ...

خداوند هرگز نگفته قرآن رو سهل آفریدم.گفته و لقد یسرنا.....یسر به معنای این نیست که همه معانی والای قرآن رو بفهمند و یا همه چیز بیان شده باشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
تایپیک برای نظر دادنه عزیزم  هرکسی تایمیک میزنه باید جنبشم داشته باشه که بستگی به عنوان خوتون ...

عزیزم منظورم از مخاطبین اینه که وقتی مثلا میگیم مثلااا شمالیا بیان فقط شمالیا بیان یا یه سؤالی می‌پرسیم از مثلاً پرستاران فقط پرستاران بیان از تو عنوان تاپیک که معلومه کیا رو مد نظرمونه بیان نه پارازیت

2706