2726
عنوان

اهنگ خارژي پر محتوا

85 بازدید | 17 پست

میخوام مث هی یو پینک فلوید . کویین و ...

خوب باشه بگین بهم مرسي خوشگلا

در قفس هرچه دلت خواست بمان، حرفي نيست                    جرم اين پیله که پروانه نشد، پاي خودت

اهنگی که رحمت میخوند

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آهنگ جدید الکس نمچچی کرونا کرونا ما داریم میایم

خاص فقط خداست عاشقتم خدا کاش بنگریی به این دله شکسته خواهرای گلم اگه این امضا رو میخونید پنج تا صلوات برام بفرستین تا حاجتم برسم   
you can win if you want از مدرن تاکینگ dark paradise از لانا دل ری

شنیدم

young and beautiful, از لانا دل ري رو گوش کن اینم خوبه گفتي اسمشو يادم اومد

در قفس هرچه دلت خواست بمان، حرفي نيست                    جرم اين پیله که پروانه نشد، پاي خودت
2706