2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گرمیه گز گزتم مربوط به همون گرمیه نترس یکم شربت خاکشیر و آبلیمو بخور بهتر میشی

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
مرسی عزیزدلم‌خیالم‌راحت شد. چند روزه خیلی اعصابم خورد بود

در ضمن ام اس از سردی مغز میاد طبع بدن سرد شما طبع بدنت گرمه که بدنت شروع به خارش و گز گز کرده از علائم ام اسم بی اختیاری اعضای بدن و ادرار شروع میشه 

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
در ضمن ام اس از سردی مغز میاد طبع بدن سرد شما طبع بدنت گرمه که بدنت شروع به خارش و گز گز کرده از علا ...

من یه مدت تاری دید داشتم رفتم دکتر چشم پزشک گفت از اعصابه و برام عینک نوشت. خوب شدم اما نمیدونم بخاطر تلقینه یا چی که همش علایمش میاد سراغم. الان تو گوگل سرچ کردم زود از علایم ام اس خارش بدن گزگز و درد عضلات اومد که همشم دارم

من یه مدت تاری دید داشتم رفتم دکتر چشم پزشک گفت از اعصابه و برام عینک نوشت. خوب شدم اما نمیدونم بخاط ...

نه بابا نترس شما استرست بالاست منم همه اینارو دارم چند ساله 

2706