2733
2734

خیلی ناراحتم ...چیکار کنم ۱۶ اسفند واکسن یکسالگیش بود چطوری تو این شرایط و محیط کثیف بهداشت برم بزنم؟؟؟دارم دق میکنم چیکار کنم 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

سلام آلبالو جون . منم واکسن ۴ ماهگی بچمو نزدم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که دیگه خیلی دیر شد ۶ اسفند باید میزدم

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

نترسین انشالا اتفاق مهمی نمیفته.من وثتی رقتم واکسن فکر کنم دوماهگی رو بزنم ازم برگه واکسن خواستن.گفتم چیه این برگه ،گفتن موقع زایمان تو بیمارستان بعد اولین واکسن بهتون میدن.تو بیمارستان نزده بودن واکسنشو😐😐.هیچ اتفاقیم نیوقتاد براش.نگران نباش عزیزم

سلام آلبالو جون . منم واکسن ۴ ماهگی بچمو نزدم 

خوبی گلم؟این واکسنا رو کی باید بزنن؟نمیشه که کلا این واکسنو نزنن 😞😞من نمیدونم چیکار کنم؟میترسم ببرمش بیرون و از یک طرفم با وجود این ویروس نباید کاری کنیم که بچه تب کنه جون اگه زبونم لال بچه بدلیل ویروس تب کنه ما فک میکنیم تب واکسنه و فاجعه میشه...شرایط بدیه😭

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2738
نترسین انشالا اتفاق مهمی نمیفته.من وثتی رقتم واکسن فکر کنم دوماهگی رو بزنم ازم برگه واکسن خواستن.گفت ...

ممنون از دلگرمیت...میدونی واکسن یکسالگی تکرار نمیشه دیگه....ولی بیرون بردن بچه تو این شرایط بنظرم بازی با جون بچه ست دیگه خل شدم 

من که دیگه خیلی دیر شد ۶ اسفند باید میزدم

منم ۱۶ اسفند واکسن شش ماهگی و چهار ماهگی فک کنم تقریبا مث همه نگران نباش....ولی واکسن یکسالگی تکرار نمیشه ...

شاید سی چهل روز تاخیر اتفاق خاصی نیفته.و براش بزنن نگران نباش

الان سی روز شده دیگه 😭😭😭😭نمیان تو خونه بزنن؟ 

شاید سی چهل روز تاخیر اتفاق خاصی نیفته.و براش بزنن نگران نباش

بهداشت محلمون انقدر کثیفه نگو😞😞😞هر وقت میرفتم میومدم خونه از دم در کل لباسامونو مینداختم تو ماشین و خودمم زیر دوش...

نترس اتفاق خاصی نیوفتاده .حالا دو هفته هم رو سی روزش بیاد .مطمعنا براش تزریق میکنن واکسنشو خودشون شر ...

فردا زنگ میزنم بهداشت ببینم چی میگن😞ممنون از راهنماییت گلم خیر ببینی انشالله🌹❤

2706