2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خواهرم...در حدی که چندبار رفت و برگشت...

خداروشکرررررررر خوب شد.

ولی با شرایط سخت و قرنطینه در منزل با تجهیزات بیمارستانی کامللللللللل....تمام دستگاه ها..حتی تخت آی سیو ...ما خودمون نبردیم بیمارستان.

حدودا هم ۲۰ ملیون با داروها و دستگاه ها و پرستار و ... هزینه شد.

علایم هم سرفه داشت شدید...تک سرفه.ریه هاش سفید شده بود.تب شدید داشت.و لرزای ناگهانی.

افت اکسیژن...

اولش به ما گفتن سرماخوردگیه...یعنی اون موقع اصلا کرونا تو چین بود حتی ایرانم نیومده بود.

خواهرم بدجور سرما خورده بوددددد...بعدش خوب نشد و هی بدتر شد...

اسکن ریه و تست و ....ازمایش.متوجه شدیم کروناس.

بیمارستان دولتی نبردیم‌.بردیم بیمارستان خصوصی.قبول نکردن که مام تو خونه بستری کردیم.

😊😊
2731
دقیقا چه تاریخی بود

خواهر من از اواسط بهمن مریض شد...و توی ۵ اسفند تشخصی دادن کروناس...یعنی تازه تازه تو ایران داشت شکل میگرفت...و علنی میشد.در حالی که خواهرم خیلی مراعات میکرد و جایی هم نمیرفت.

😊😊

آخه من تو دی گرفتم اواخر آذر اوایل دی

20 روز طول کشید وحشتناک 

دکتر معمولی میرفتم تو درمانگاه بیمه

ولی هر شب میرفتم

میگفت دیگه پیش ما نیا تو نه آنفولانزا داری نه سرماخوردگی مشکل ریه داری

منم اون موقع دست و بالم تنگ بود نمیتونستم دکتر خوب برم

الان که کرونا اومده فهمیدم منم کرونا داشتم چون تمام حالتام مثله کرونا بود من نمیتونستم حتی نماز بخونم روزی دو ساعت با شیاف کارامو میکردم دوباره مثله جنازه میافتادم

با دو تا بچه کوچیک دست تنها بیچاره شدم 

بچه دوسالم هم گرفت ولی خفیف تر  از من

بچه دیگمم گرفت خیلی خیلی خفیف تر

روزای آخر هم من و بچه کوچیکم بیرون روی شدید گرفتیم 

بعد من که خوب شدم بچه گوش درد گرفته بود

2738
آخه من تو دی گرفتم اواخر آذر اوایل دی 20 روز طول کشید وحشتناک  دکتر معمولی میرفتم تو درمانگاه ...

ای وای...الهی...

شاید شما هم بودین.

حتما برین از ریه هاتون عکس و اسکن بگیرین...تا ببینین شرایطش چطور شده...

😊😊
ای وای...الهی... شاید شما هم بودین. حتما برین از ریه هاتون عکس و اسکن بگیرین...تا ببینین شرایطش چط ...

الان هیچ مشکلی ندارم الحمداله سالمم و سرحال

از اواخر بهمن روبراه شدم ولی بخدا هزار بار از زایمان بدتر بود

نمیدونم واسه منم کرونا بود یا نه به نظرتون بود نبود؟ 

علائم سرما خوردگی همراه با چند شب تنگی نفس خفیف بعد خس خس سینه که تا یکی دو هفته داشتم در آخرم گلاب به روتون اسهال خفیف اونم نزدیک به دو هفته داشتم 

اواسط بهمن بود

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
منم خواهرم...در حدی که چندبار رفت و برگشت... خداروشکرررررررر خوب شد. ولی با شرایط سخت و قرنطینه در ...

خدا رو شکر که خوب شدن... چه تاریخی بود عزیزم آخه گفتی هنوز تو چین بوده و ایران نیومده... دی یا بهمن

خدا رو شکر که خوب شدن... چه تاریخی بود عزیزم آخه گفتی هنوز تو چین بوده و ایران نیومده... دی یا بهمن

ممنونم.بهمن‌ماه خواهرم مریض شد..و هی چندین بار دکتر و ....گفتن سرماخوردگیه شدیده.

۵ اسفند گفتن کروناس و درمانش شروع شد.

در حالی که یک طرفه ریه سفید شده بود.

😊😊
2706