2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اول بگو چی درس میدی که درامد معقولی داری؟!😁 اخه منم فوق علوم پایه ام

بعدم اینکه سنت کمه نا امید نباش‌ برو تو سایت یا کانال دکتر شیری عضو شو از این رو به اون رو میشی. اتفاقا تو میتونی از این ویژگی ات به عنوان نقطه قوت استفاده کنی. یعنی بگی چون اون فرد مناسبی برای من نبود من این شجاعت رو داشتم که ادامه ندم و مسیرم رو جدا کنم و خودم رو نجات بدم. بگو اونقدر به بلوغ فکری رسیده بودم که تونستم علیرغم جامعه ی سنتی و سختی هایی که برای یک دختر وجود داره این تصمیم بزرگ رو بگیرم. بگو من با این کارم ثابت کردم آدم قوی ای هستم. باید اعتماد به نفس داشته باشی. 

ادامه پست قبلیم.‌‌..

باید درایت هم داشته باشی. باید اوتقدر بتوتی پسره رو تحت تاثیر خودت قرار بدی که بتونه در مقابل جبهه گیری های خانواده اش بایسته و حلشون کنه. اگه تونست روش حساب کن. اگه نه همون بهتر که بره... 

یه چیز بگم استارتر

دختر همسایه ما که یه زن شوهردار بود و با شوهرش مشکل داشت رو با یه پسره گرفتن در حال .... بعد زندان بردن و حتی زنجیر به پاش بستن

بعد که دیگه ازاد شد و طلاق گرفت از شوهرش و یه دخترم داشت 

بعد از این اتفاق رفت و درسشو ادامه داد و تو همون دانشگاه با یه پسره اشنا شد از خودش کوچیکتر و مجرد 

به پسره گفته بود ازدواج کرده و بچه داره ولی قرار گذاشته بودن به خانواده پسره نگن حتی بدون حضور خانواده پسره رفتن محضر و عقد کردن بعدشم مراسم گرفتن و ازدواج کردن و بعدش خانواده پسره فهمیدن که ازدواج کرده و دخترم داره ولی مرده پشت زنش بود 

الانم ۲تا پسر دارن و یه دخترم از شوهر قبلیش داره

هییییییچوقت اعتمادبنفستو از دست نده اونی که باید بیاد میاد به وقتش