2733
2734
عنوان

باردارا

228 بازدید | 46 پست

شما هم مثل من تو بارداریتون

کمردرد دارین چیکا میکنین اروم بشه؟؟

من از این کمردرد دیگه رد دادم بخداااا

بعضی وقتا میخام کلمه ام رو بکوبونم تو دیواارر😢😢😭😭😭

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊

کمر درد به کنار بغل کردن پسرمم به کنار! خیلی سخته! من پهلو دردم میگیرم ولی کمر درد پایه ثابته

تو نمیتونی بری قلبت کلیدش با منه. کاری نکن اخر خط قلب دوتامون بشکنه.خداجونم خودت میدونی چی میخوام، همونی که تو قلبمه🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من برعکس بقیه ۳ ماه اول کمردرد داشتم  ۳ ماه سوم  اصلااااا

من هر پنج ماهم درد داشتم سنمم کمه برا همین برام طاقت فرسا تر میشه😢

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊
2738

من بی اشتهایی داره دیوونم میکنه😭😭😭ضعف کردم اصن.بدنم کم اورده

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
ژل آیس خیلی خوبه بدید شوهرتون با اون ژل ماساژ بده خیلی تاثیر داره

لالا 

من هر پنج ماهم درد داشتم سنمم کمه برا همین برام طاقت فرسا تر میشه😢

منم‌ سنم کمه ۱۸ سالمه  من بعضی شبا از کمردرد هاای های گریه میکردم  همسرم کیسه آب گرم میزاشت و ماساژ میداد خوب میشه    تو چندسالته؟

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐

من دوستم توی بارداریش کمر درد میکرد بهش گفتم کف پاهاتو با روغن چرب کن ، خیلی خوشحال بود و گفت خوب شدم

حالا شما هم امتحان کن، من که کمر دردام مخصوصا بعد از زایمان رو اینطور بر طرف میکردم

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد
2706