2410
2553
عنوان

بریدگی دست

226 بازدید | 14 پست

امشب چند بسته قرص از داروخونه گرفته بودیم داشتم اونها رو با مایع ظرفشویی میشستم لبه هاش خیلی تیز بود دستم برید الان خیلی  استرس دارم میگم نکنه الوده بوده باشه . مسئول داروخونه به پول و کارت عابر و هزار تا چیز دست میزنه ،کرونا نگیرم ای خدااااااا 😓😓😓😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
الکل میزدی دستت بعدش خب  نه بابا نگران نباش من دستم کلی زخم شده اینروزا کلی نوشابه موشابه اینا ...

انموقع خیلی خونسرد بودم حواسم نبود اصلا که برم‌الکل بزنم بعدش دوزاریم افتاد . 

وقتی از راه بینی و دهان و چشم و گوش منتقل میشه . از طریق زخم که دیگه صد در صد باید منتقل بشه

صد در صد منتقل نمیشه

ویروسش تنفسی نه خونی

میگن برید خون بدین ذخایر خونی کشور اونده پایین اونوقت شما تجویز میکنی با زخم میگیری؟

صد در صد منتقل نمیشه ویروسش تنفسی نه خونی میگن برید خون بدین ذخایر خونی کشور اونده پایین اونوقت شم ...

عزیزم من کاری ب احتمال پایین انتقال از زخم و.. ندارم ولی از راه خون هم ممکنه انتقال پیدا کنه

برای همین ب کلیه هم میزنه

از پوست سالم عبور نمیکنه

راخ پیشگیری هم داره تا ترمیم زخم رعایت کنی اوکیه

اینکه میگن خون بدی ، خون رو تصفیه میکنن و وقتی کسی الوده باشه میفهمن

اصلا ب فرض اینکه فقط از راه تنفس هم باشه باز هم وارد بدن شده و احتمال وارد خون شدنش بالاست

تست crp همین رو میسنجه

یادم تورو فراموش..
2714
اولا ربطی ندارههه. دوما زخم ضدعفونی کن با بتادین حله

واقعا از طریق زخم‌منتقل نمیشه ؟ انموقع ضد عفونی نکردم ۶-۷ ساعتی میگذره . به نظرت الان فایده داره برم ضدعفونی کنم؟

انموقع خیلی خونسرد بودم حواسم نبود اصلا که برم‌الکل بزنم بعدش دوزاریم افتاد . 

شما اون موقع ‌داشتی با مواد شوینده میشسنی احتمال بالا ویروس از بین رفته

الان برای ترمیم زخمت سعی کن کرم بزنی روش بتادین هم اگه داری خوبه

بهتر هم هست دستکش برای بیرون رفتن و شستن استفاده کنی حداقل تا موقع ک اوکی شه دستت

یادم تورو فراموش..
شما اون موقع ‌داشتی با مواد شوینده میشسنی احتمال بالا ویروس از بین رفته الان برای ترمیم زخمت سعی کن ...

تا شروع به کار کردم سریع برید اینطور نبود که قرص رو کامل کف زده باشم الودگیش از بین رفته باشه. بیرون هم که اصلا نمیرم از اون لحاظ مشکلی نیست. 

واقعا از طریق زخم‌منتقل نمیشه ؟ انموقع ضد عفونی نکردم ۶-۷ ساعتی میگذره . به نظرت الان فایده داره برم ...

برو ضدغفوتی کن ـ من این همه مطلب خوندم حتی احتمال انتقال با زخم ام ندیدم احتمال اش 

2706