2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا؟ اگر مثلا ی چند دوره اولش رو برم و بعدش خودم کار کنم چی ؟از روی سی دی و .....

نه. موسیقی رو حتما باید کلاس رفت. اونجوری یک وقت تمام خالی و یک انگیزه پولادین میخواد. اما نتیجه باز با کسانی که اموزش دیدند یکی نمیشه

و اینکه احتمال موفقیت و شهرت و.... در تیراندازی طبیعتا بیشتره

بله موفقیت و شهرت تیراندازی فکر میکنم بیشتر باشه ولی خوب از طرفی نوازندگی انگار بیشتر برای آدم می مونه مثلا بعدا شاید بشه تدریس کرد و درآمد داشت و ..... ولی خوب تیراندازی فکر میکنم کمتر نیاز به تدریس باشه و کمتر بشه درآمدزایی کرد

2728
بله موفقیت و شهرت تیراندازی فکر میکنم بیشتر باشه ولی خوب از طرفی نوازندگی انگار بیشتر برای آدم می مو ...

ببین بازار کار موسیقی با وجود دانشجویان هنر خیلی رونق نداره. از اون دست مشاغلیه که در این دوره داره کم کم اشباع میشه. 

خودم یه زمانی گیتار میزدم و کلاس تیراندازی هم یه دوره ای رفتم.راستش تو جامعه ما هیچکدوم به پیشرفت ان ...

واقعا؟  خوب شما که کار دو محیط رو تجربه کردی میگی کدومش بهتره و میشه به ی جایی رسوند؟ هزینه ای که برای تیراندازی میکردین چقدر بود ؟ بیشتر یا کمتر از هزینه ی کلاس گیتار بود ؟

واقعا؟  خوب شما که کار دو محیط رو تجربه کردی میگی کدومش بهتره و میشه به ی جایی رسوند؟ هزینه ای ...

اگه درآمد میخوای هیچکدوم اینا درآمد زا نیستن.بازم وضعیت موسیقی بهتره و در مورد هزینه هم ورزش هزینش کمتره

شازده کوچولو:آدمایی که تنهان کجا میرن؟                    روباه:تو خودشون