2410
2553

بچه ها بیایید بگید کیا اردیبهشت زایمان میکنن چندم میترسید یا نه بچه چندمتونه طبیعی یا سز😑😑😑😑من رو زدن ۱۷اردیبهشت اما هرچی حساب میکنم میشم ۳۸هفته چه جوری زدن همچین تاریخی

من خودم اردیبهشتیم😂

خوش ب حال بچت اردیبهشتی میشه

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اردیبهشتی ها آدم های خوبی آن خیلی با محبت هستن 

ولی بچت حسابی شیطون میشه و پدرتو درمیاره 😁😁😁

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
اردیبهشتی ها آدم های خوبی آن خیلی با محبت هستن 

متشکرم😍اگ ده روز زودتر زایمان کنید بچتون تولدش با من یکی میشه

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

بهترین فصل برای بچه دار شدن مخصوصا اوایلش من دخترم۹ اردیبهشت ۹۴

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
2714
الان که تو وجودم هست حس میکنم شیطونه 

اردیبهشتیا معمولا شیطون و باهوشن حالا ببین😍😍 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

وایی استرس ندارین من خیلیی میترسم با اینکه خیلی هم زوده برا این فکرا😢

مرداب به رود گفت:چه کردی که اینقدر زلالی؟رود کفت:گذشتم 💜                                                           این دنیا فقط امتحان خداست پس لذت ببر ازش اگه از یکی بدت میاد ترکش کن اگه  کسیو دوستش داری بهش بگو اگه دلتنگ کسی هستی دعوتش کن❤               اگه از زندگیت لذت نبری خودش گناهه کناه😂                 و اما در خانه میمانیم تا سالم بمانیم کرونا هم گورش رو گم کنه بره دیگه مرسی اه😊😊
نوزاد نه ماه و نه روز شکم مادرشه با دو سه هفته که از اول پري تا تخمکگذاري و بعدم لقاح حساب کني ميشه ...

خب منم از اول ماهانگیم تموم شد تا الان شده ۳۴تا اون موقع میشه ۳۸هفته نمیدونم چه جوری حساب کرده

2706