2726
عنوان

گوجه سبززززززز

| مشاهده متن کامل بحث + 738 بازدید | 140 پست
منم غذا نمیتونم بخورم خیلی هم گشنه میشم ولی واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم البته نون خالی میتونم بخورم ...

بخور خوبه نون ماست توشم خیار بریز میتونی بخوری 

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤
به حساب پریود ی حساب نمیشه دو هفته کم کن  منم آخرین پریود یم 5 بهمن بود 19اسفند رفتم به هوایه ...

اره درسته ولی خوب من زود نشون داد بی بی چک دو روز از پری گذشت نشون داد 

آدمها وقتی ناامید می‌شنوند ب خیلی کمتر از آنچیزی ک لایقش هستند قانع می‌شوند و این دلیل وجود آدم های نالایق در زندگیمان است 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به حساب پریود ی حساب نمیشه دو هفته کم کن  منم آخرین پریود یم 5 بهمن بود 19اسفند رفتم به هوایه ...

چجور دردی؟؟؟؟ 

آدمها وقتی ناامید می‌شنوند ب خیلی کمتر از آنچیزی ک لایقش هستند قانع می‌شوند و این دلیل وجود آدم های نالایق در زندگیمان است 
2728
اره درسته ولی خوب من زود نشون داد بی بی چک دو روز از پری گذشت نشون داد 

خونه تون کجایه؟؟من بلوار توس 

رفتی بهداشت محل تون برا پرونده درست کنی 

بهداشت خیلی خوبه وزن .فشار خون کنترل میکنه خودشون دکتر داره برات آزمایش سنو مینویسن بهداشت محل ما آزمایش رایگان میگیرن اونجا فهمیدم عفونت اداری دارم برام دارو نوشتن خوردم تموم شد فردا باید برم ببینم دوباره آزمایش میگیرن یا نه اگه نرفتی حتما حتما باید بری 

خونه تون کجایه؟؟من بلوار توس  رفتی بهداشت محل تون برا پرونده درست کنی

خخخخ نه هیجا نرفتم هدایت 

زیر دلم درد میکرد سمت چپ م مثل دردا پریود ی ولی شدید تر این دردا طبیعی ولی من چون سقط داشتم ترسیدم

منم دارم ازین دردا میگیره بعد دو دقیقه ول میکنه 

بهداشت خیلی خوبه وزن .فشار خون کنترل میکنه خودشون دکتر داره برات آزمایش سنو مینویسن بهداشت محل ما آز ...

فردا حتما بشه میرم ب امید خدا 

خخخخ نه هیجا نرفتم هدایت 

اجباری فردا صبح با یک قبض خونه قولنامه با شناسنامه برو پرونده درست کن خودشون بهت ویتامین اسید فولیک رایگان میدن به حتی دو بسته پوشک دادن هخخخ

منم دارم ازین دردا میگیره بعد دو دقیقه ول میکنه 

طبیعی چون رحم داره بزرگ میشه 

اره برو خیلی بهت رسیدگی میکنن واکسن گزاز اگه نزدی اونجا بهت میزنن 

اجباری فردا صبح با یک قبض خونه قولنامه با شناسنامه برو پرونده درست کن خودشون بهت ویتامین اسید فولیک ...

خخخخ چ مهربون باشه مبرم فردا مرسی بهم گفتییی

2706