2726

بچه هااااا من دندونام فاصله دارن از هم. خیلی دوست دارم درسشون کنم. الان ازدواج کردم بچه هم دارم میدونم ربطی نداره خخخخ. خب ولی خیلی دوست دارم. وقتی آرایش میکنم رژ میزنم وقتی میخندم یا حرف میزنم خیلی ضایعه ست. تقریبا یه سال پیش با خواهش و التماس شوهرمو قبولوندم ک درسشون کنم بهش گفتم نصف پولاش از من نصف از تو. بعد رفتیم دکتر گفت ارتودنسی کن من قبول نکردم چون طول میکشه. حساب دار و منشی آشنا بودن ب شوهرم گفتن اگه درد نداره نزار ب دندوناش دست بزنه. من لیمینت و اینا دوست دارم ولی میترسم چند سال بعد دندونام حساس شن خراب شن پشیمون شم. باورتون میشه تو خونه رژ میزنم بعد یه تیکه دستمال کاغذی میزارم رو دندونام ک صاف شن بعد همینجوری واسه خودم حرف میزنم و میخندم ک ببینم چطور میشم.چیکار کنم الان من؟؟؟ دوست دارم خدایاااا...درضمن الانم دیگه پول ندارم یه مقدار داشتم طلاش کردم و نمیفروشمش

وا. شوهرت چ عجیبه. ینی چی ک نصفشو خودت بده

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون پارسال اگه ارتودنسی کرده بودی الان درست شده بود

بخاطر طولانی بودنش نرفتی خب الان گذشت

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2728

من که از دندونای فاصله دار خیلی خوشم میاد

خیلی نمکیه

به نظرم منطقی نیست دستکاریش کنی عمر دندوناتو کم کنی

"کنکوریای تجربی دوستای عزیزم" ۳ تا تاپیک دارم که شاید به دردتون بخوره سوالی داشتید در خدمتم❤

من ارتودنسی کردم

دندونام اینقدر فشار روشون بود ترک برداشتن

باز ترمیم کردم کلی هم هزینش شد

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

منم امسال ارتدنسی کردم تا دوسالرا فکره شوهرو باید از سرم بیرون کنم😐💣💣💣

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2706