2733
2734
عنوان

واقعا میخام بدونم شوهرمً.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 84 پست

سعی کن خیلی بهش محبت کنی و تا میتونی آرامش براش فراهم کنی تا کم کم خوب بشه باهاش حرف بزن بگو ک کنارش هستی و حالشو خوب میکنی میدونم بی پولی خیلی سخته چون خودم در شو کشیدم ولی ازهمه سختر ضربه ی روحیه ک خیلی طول میکشه آدم فراموش کنه البته فراموش ک اصلا نمیشه ولی میشه کاری کرد ک. دیگه بهش فک نکرد

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وه کمکی ما دعواهامون همیشه مالیه نه شغل درست حسابی داره نه بیمه چیمارکنیم تو گرونی و مستاجری

ببين اون كليه ش رو هم بفروشه وظيفه شه خرج شمارو بده پس جرص نخور اگه واقعا خرج نميده با خانوادش صحبت كنن كه باهاش حرف بزنن اونا زبونشو بهتر بلدن حرف شنوي هم داره ازشون

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2728

نرمال نیس شوهرت

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
الانم ک پسرم بزرگتر شده شیطنت میکنه شبا دیر میخابه شوهرم میره اونیکی اتاق میخابه یدفه با صدای پسرم ا ...

خوبیاش چیه؟

درباره این کاراش بامشاور حرف بزن.

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2738
ببين اون كليه ش رو هم بفروشه وظيفه شه خرج شمارو بده پس جرص نخور اگه واقعا خرج نميده با خانوادش صحبت ...

خانوادش میدونن انقد بی رحمن اصلا براشون مهم نیس ما چی میکشیم

البته من خودم باشم اين كارو نميكنم چون شوهرم خوشش نمياد كسي از مشكلاتمون خبر دار شه و اگه به كسي بگم دعوا بيشتر بالا ميگيره حتي با كمر بند زد كبودم كرد  مادر شوهرم طبقه ي بالاس نفهميد فقط يه بار حواسم نبود دستمو ديد گفت دستت چيشده گفتم هيچي خورده به ميز 

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
مدیریت؟باورکن در حدی در نمیاره خودمو بعد از زایمان تقویت کنم کم خونی دارم اوضاع مالیش افتضاحه سنشم ک ...

من خودم الان باردارم هوس خیلی چیزا میکنم. خیای کمبود تغذیه ای دارم ولی وقتی اوضاع گرونی رو میبینم و بیکاری شوهرم بخاطر کرونا مجبورم کنار بیام. همه اش استرس بچه توی شکمم رو دارم. حتی هفته ای یه بار گوشت نمیخورم

وه کمکی ما دعواهامون همیشه مالیه نه شغل درست حسابی داره نه بیمه چیمارکنیم تو گرونی و مستاجری

سعی کن تو کوتاه بیای میدونم سخته ولی ب خاطر بچت چیزی نگو بخدا مردا هم تو موقعیت بدی هستن ما باید خیلی درکشون کنیم و همین طور اونا مارو درک کنن ک با تمام خستگی بچه داری و خونه داری میکنیم و صدامون درنمیاد فقط میتونم بگم خدا باعث و بانیشو لعنت کنه حق ما ایرانیا این نیست کمترین حقمون اینه ک هممون بیمه رایگان داشته باشیم که نداریم 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
میدونم راست میگی عزیزم. انشالله خدا کمکت کنه و شوهرت به راه راست هدایت بشه و مشکلت حل بشه انشالله

ممنون گلم ايشالا خدا خودش ادمش كنه

من حاضرم شوهرم مثل شوهر تو باشه ولي يه سري مشكلاتو باهاش نداشته باشم.شايد با اين چيزا بشه كنار اومد ...

جداشو.تمام.بیکاریا

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2706