2733
2734
عنوان

واقعا میخام بدونم شوهرمً.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1348 بازدید | 84 پست
مثل منه منم مرد به زن خيانت ميكنه توي فيلم كلي بهم ميريزم چون ميترسم اون اتفاق براي منم بيفته باز كل ...

اخه در گذشتش کسی ک عاشقش بوده بهش خیانت کرده رسما اینم عینه روانیا با این موضوع حتی در فیلم رفتار میکنه

من حاضرم شوهرم مثل شوهر تو باشه ولي يه سري مشكلاتو باهاش نداشته باشم.شايد با اين چيزا بشه كنار اومد ولي با خيانت نميشه با اعتياد نميشه با رفيق بازي خونه مجردي رفيق رفتن نشستن مشروب خوردن و دختر بازي كردن بخدا نميشه با مردي كه دست بزن داره عمرااااا شوهر من همه ي اينارو داره

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما چرا با این شرایط باهاش ازدواج کردی و چرا بچه دار شدی؟ وقتی با یه نفر ازدواج میکنی یعنی شرایطش ر ...

شرایط بد خانوادگیم فقر خانواده مثلا بیرون منو میپسندیدن همین ک ادرس و میدادم و امار اوصاع مالیمو درمیاوردن میرفتن و دیگه برنمیکشتن اینم چون خودش بی پول بود سفت منو چسبید چون جای دیگه بهش زن نمیدادن

من حاضرم شوهرم مثل شوهر تو باشه ولي يه سري مشكلاتو باهاش نداشته باشم.شايد با اين چيزا بشه كنار اومد ...

خب چرا جدا نمیشی دلیل موندنت در کنارش چیه اگه دوسداری جواب بده

2731
اخه در گذشتش کسی ک عاشقش بوده بهش خیانت کرده رسما اینم عینه روانیا با این موضوع حتی در فیلم رفتار می ...

اخي دركش ميكنم منم زخم خوردم مثه روانيا شدم در حدي كه قرص ارامبخش ميخورم ولي فايده نداره تا حالا يازده بار بخشيدم هر وقت اين چيزارو توي فيلم يا كليپ يا توي جامعه ميبينم رواني ميشم ميگم همه تون شما مردا مثه همين كصافتا حالم از همتون بهم ميخوره

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
مطمعنن شوهرت کودکي بدی داشته و سرخورده شده فشار مالی هم روشه بیماریش تشدید کرده کاش میشد مشاوره می‌ر ...

بله شوهرم مشکل شدید رفتاری داره یکمم بی عرضه و ساده بود قشنگ کوبیدنش

من حاضرم شوهرم مثل شوهر تو باشه ولي يه سري مشكلاتو باهاش نداشته باشم.شايد با اين چيزا بشه كنار اومد ...

چقدر شما آدم مهربون و واقع بینی هستی که بجای دلسرد کردن استارتر و انرژی منفی دادن میای و امیدوارش میکنی که خوبی های زندگیش رو هم ببینه.

شما هم میتونستی بگی وای شوهرت روانیه و فلانه ولی به استارتر نشون دادی که باید نیمه ی پر لیوانش رو هم ببینه 

2738
بله شوهرم مشکل شدید رفتاری داره یکمم بی عرضه و ساده بود قشنگ کوبیدنش

خدا کمکتون کنه بعدشم خودتون... کمکش کن حالش خوب شه چون اینجوری همتون ضربه روحی می‌خورید 

مادربودن حس عجیب و غریبی است💜. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.❤️👶🤱اااااارررری اینگونه است مادربودن... 😍من فقط عاشق اینم ک عمری از خدا بگیرم اینقدر زنده بمونم تا ب جای تو بمیررررم.. 
خب چرا جدا نمیشی دلیل موندنت در کنارش چیه اگه دوسداری جواب بده

چون هنوز دوماهه اومدم خونه ي خودم اونم بدون جشن و هيچي كه فقط جلوي خونه مجردي رفتناشو بگيرم شايد بتونم زندگيمو حفظ كنم چون خونه ي باباش نميرفت شبايي كه پيش من نميومد ميرفت خونه مجردي.مامانم با كلي اميد جهيزيه مو چيده.وام گرفته بدون اطلاع بابام كه الان توي قسطاش مونده و تنها دلخوشيش اينه كه دخترش خوشحاله.من با چ رويي برگردم؟بابام مريضي قلبي داره قلبش پنجاه درصد كار ميكنه سكته ي بعدي يني مرگ.چجوري برگردم؟بعدشم اين اينقد خودشو خوب نشون داده كه هيچكي باورش نميشه اينجوري باشه.فك كن يه قليون يه بار سيزده بهش تعارف كردن عموم اينا گفت نه من نميكشم.همه ميگن شوهرت خوبه تو شوهر داري بلد نيستي

شرایط بد خانوادگیم فقر خانواده مثلا بیرون منو میپسندیدن همین ک ادرس و میدادم و امار اوصاع مالیمو درم ...

تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه که سعی کنی باهاش کل کل نکنی. و از راه محبت جلو بری. و بخاطر بچه ات به زندگیت نگاه مثبت داشته باشی. سعی کن کمبودهای مالی رو زیاد به روش نیاری. اگه میتونی خودت یه شغلی توی خونه واسه خودت پیدا کن. سعی کن مخارج زندگی رو مدیریت کنی که خرجتون با درآمدتون هماهنگ باشه. چون ما زن ها باید مسائل و کارهای خونه رو مدیریت کنیم.

خدا کمکتون کنه بعدشم خودتون... کمکش کن حالش خوب شه چون اینجوری همتون ضربه روحی می‌خورید 

وه کمکی ما دعواهامون همیشه مالیه نه شغل درست حسابی داره نه بیمه چیمارکنیم تو گرونی و مستاجری

چقدر شما آدم مهربون و واقع بینی هستی که بجای دلسرد کردن استارتر و انرژی منفی دادن میای و امیدوارش می ...

والا بخدا راست ميگم

شوهرم بی عرضس حتی بیمه ام نداره شغلشم یه روز درمیاره یروز نه از آینده مالیمون میترسم

خدا روزي رسونه بهر حال اون مجبوره خرج خورد و خوراكتون رو در بياره پس نگران نباش

تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه که سعی کنی باهاش کل کل نکنی. و از راه محبت جلو بری. و بخاطر بچه ات ...

مدیریت؟باورکن در حدی در نمیاره خودمو بعد از زایمان تقویت کنم کم خونی دارم اوضاع مالیش افتضاحه سنشم کم نیس تازه کی میخاد جمع کنه هیوی نداره ازنظر مالی

2706