2737
2734
عنوان

خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 927 بازدید | 100 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم خونم مهد بچه های فامیل شوهر بود  از ترس ناراحت نشدن دیگران خودمو میخوردم اما بچه هاشون تو خونم بودن کم کم یاد گرفتم بگم نیایین  کی از خودم مهم تر؟؟؟ در خونمو بستم بچه هاشون در میزدن گفتم برو پایین میخوام بخوابم باز میومدن گفتم برو پایین میخوام برم حمام باز میومدن دستشونو گرفتم بردم پایین گفتم ببخشبد من دارم تمییز کاریـمیکنم بچه هارو بگیرین  دیگه خودشون فهمیدن  از دفه بعد خودشونو میکشتن پشت در درو باز نمیکردم  مادر شوهرت میاد بیاد بشینه  دفه اول محترمه دفه دوم اذیتت کرد تلفن و بردار ببخشید باید به دوستم زنگ بزنم برو تو اتاق با تلفن حرف بزن  دفه سوم اومد به حرفاش گوش نده گوشیتو دستت بگیر خودتو درگیر کن  ولی..... جلوی شوهرتون احترام همچیو نگه دارین که اگر حرفی زدن پشت سرتون بگن نه زن من که خیلی احترام میزاشت پس مادرم دروغ میگه  قرار نیست بخاطر ناراحت نشدن دیگران از خودتون بگزرین هر جور رفتارـکنین همون جورـشخصیتتون شکل میگیره  نیازی نیست دعوا راه بندازین گاهی با یه بی محلی با یه دروغ که نشون میده دارین میپیچونین به طرف حالی کنین  اتو ندین دستشون 

تو یه ساختمون که هسی خونت در که داره درو ببند و خلاص حوصله داشتی درو به روی طرفت باز کن نداشتی برو تو حموم   اوایلش تو تابستون من از گرما میپختم اما در خونمو باز نمیکردم  یا بچم بچه هارو با خودش میاورد  میگفتم حق ندارین به اسباب بازیا دست بزنین زود برین پایین میخوام برم حموم  دیگه بچمم فهمید نباید بچه ها بیان یا خیلی پیش اومد که بچه هاشون میومدن میگفتن گشنمونه گفتم برو بگو مامانت غذا بده بهت  غذا داشتم اما نمیدادم که پدو نشن به من ربطی نداره  

منم خونم مهد بچه های فامیل شوهر بود  از ترس ناراحت نشدن دیگران خودمو میخوردم اما بچه هاشون تو خ ...

آره دقیقا. بزرگترین اشتباه منم همین بوده نکنه ناراحت بشن یا نکنه بی احترامی بشه یا.... و همینا باعث شد خودم کلا فراموش کردم😳

آره دقیقا. بزرگترین اشتباه منم همین بوده نکنه ناراحت بشن یا نکنه بی احترامی بشه یا.... و همینا باعث ...

ایا کسی نگران تو بود ؟؟؟؟ کسی نگرام بود تو ناراحت بشی؟؟ نگران بودن اینم حریم خصوصی میخواد ؟؟؟ کی غصتو خورد؟؟؟ پس واسه کسی تب کن که واست بمیره  اگر به حرف بقیه بخوای باشی پس باقی عمرتم تباه کن  اما یاد بگیر واسه خودت ارزش قایل باشی 

2738
ایا کسی نگران تو بود ؟؟؟؟ کسی نگرام بود تو ناراحت بشی؟؟ نگران بودن اینم حریم خصوصی میخواد ؟؟؟ کی غصت ...

پسته جان مثلا جایی رفتنی مادرشوهرم جلومونو میگیره ناراضیه بریم مهمونی استرس میده بهم چکار کنم که هم بشونمش جاش هم جلو شوهرم بد نشم؟مادرشوهرم به توالت رفتنمونم دخالت میکنه 

خدایا شکرت
ایکاش چندین سال پیش بودی و اینارو بهم میگفتی

چرا این حرفو میزنی؟؟؟ هیچ وقت واسه شروع کردن دیر نیست هییییچ وقت اگر بخوای هی بشینی گبی اخ ای کاش گذشته و .... پس هیچی ببخشبد ها ولی بشین به انتظار مرگ پاشو از فردا مگه چن سالته اووووه راه درازی داری  از فردا شروع کن گذشته و ای کاشاتم بنداز سطل اشغال فردا یه صبح جدیده  اولش سخته ولی تو میتونی منم بعد ٧ سال ای کاش تونستم شخصیت نو بساز  هنوزم دیر نیست 

2706