2410
2553
عنوان

خانواده شوهر

927 بازدید | 100 پست

اصلا انگار من نیستم نه حالی نه هدیه ای نه محبتی اما میگن همه برامون خوب باشن من تمام مهمونیه دور هم یا بودم احترام کمک میان بهترین غذا ۱۰ ساله عروسشون یبارم دعوتم نکردن آیا چراانگار پسرشونو دزدیدم خیلی حسودن

پدرم دلتنگتم روحت شاد😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

چرا درگیر کسایی هستی که بهت فکرم نمیکنن؟  چرا انقدر مونده توجه اونا هستی؟ چرا سعی نمیکنی واسه ارامشـخودت توقع نداشته باشی از هیچ کس؟ تو داری حرص میخوری اونا زندگی میکنن  بیخیال بابا واسه کسی کاری نکن تا غصه دار نشی چرا حسابت نمیکنن  زندگیتو بکن کنار شوهرت 

چرا درگیر کسایی هستی که بهت فکرم نمیکنن؟  چرا انقدر مونده توجه اونا هستی؟ چرا سعی نمیکنی واسه ا ...

ممنون واقعا درسته اما خیلی بهم فشار میاد

پدرم دلتنگتم روحت شاد😔😔😔
نه بابا ۷نفرن سطح پایین اما ادعا 

آخه مال من همیجورن ولی شوهرم تکه فک میکردن دزدیدم و بردم والا از سطح پایین هم نیستن خیلی هم خودشونو آدم حساب میکنن ولی منم مثل خودشون رفتار میکنم تا ناراحت نشم 

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 
2714

عذر میخوام اگر تند حرف زدم اما گاهی  تند حرف زدن باعث میشه به خودت بیای بجای صد تا قربون صدقه  خودتو حقیر ندون که محتاج اونا باشی برعکس محکم باش طوری وانمود کن که تو انقدر سرت شلوغ هست که فکرم نمیکنی به اونا چه برسه مونده احترامشون باشی و این رفتارو جلو شوهرتم داشته باش یه زن قوی باش این که مادر شوهر خواهر شوهرم ال و بل کردن بخدا مال خاله زنکاست که تو نی نی سایت خیییلی هست  واقعا زشته زن باش یه خانوم باکلاس که به هیچی جز خودشو زندگیش فکرـنمیکنه گور بابای همه کرده  تو این زمونه که خواهرو برادر همو درک نمیکنن تو چه انتظاری داری ؟؟؟؟به خودت برس فکرتو درگیر چیزای بهتر کن ـ موفق باشی عزیزم 

خودت داری میگی سطح پایینن  چه توقعی داری؟ به قول مامانم مهر به زور عشق به چمبه نمیشه

واقعا درسته دوست داشتن زوری نیست جاریم با مرد رفت خراب بود اما دوسش داشتن خیییلی 

پدرم دلتنگتم روحت شاد😔😔😔

تجربه من از زندگی اینه وقتی تورو خوبـوـبالاتر میدونن بهت بیمحلی میکنن تا عقده هاشون خالی بشه  پس بدون اونان که درگیرتن که چطور بهت محل نزار تو هم قیافه بیا و خودتو درگیر این مسایل نکن  این دنیا دوروزه ارزش این چیزارو نداره  تو خانوم باش تو خوب باش 

عذر میخوام اگر تند حرف زدم اما گاهی  تند حرف زدن باعث میشه به خودت بیای بجای صد تا قربون صدقه&n ...

من خونوادمو تحصیل کرده خارج کشور پدر و مادر تحصیل کرده اما سر چیزای کوچیک همش بهم گیر داد شوهرم منم مثل خودش شدم همش میگفت فلانی رفت سلام نکرد احترام نزاشت ......مریض شدم الان جای اونو گرفتم.در صورتی که خیییلی بیکلاسن مقصر انتخاب اشتباها خودمه

پدرم دلتنگتم روحت شاد😔😔😔
2706