2726
عنوان

شماهم میرین مطب اونی که توعه یه ساعت کشش میده؟ 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 236 بازدید | 40 پست

سوالاتو بنویس با خودت ببر همشو بپرس تایمش مهم نیست مهم اینه که جواب سوالتو بگیری . دیدم بعضیا چرت و پرت الکی میگن که مثلا من چند شبه خواب ندارم از فالان مسیر اومدم این قرصو بخورم روزی چندبار بخورم ذکتره میگه نوشتم میگه من یادم میره میشه یبار برام بنویسی به فارسی بعد شروع میکنن خدا خیرتون بده خدا هرچی میخواین بهتون بده بعد طرف دکتره قلبه مثلا میگه راستی آقایردکتر من رو دستم کک مک شده چکار کنم میگه برو دکتر پوست طرف ول نمیکنه نمیشه شما دارو بدی دیگه نرم به قلب کاری نذاره حالا یکیو معرفی کن به منشی بگو من میرم دارو میارم نشونتون بدم منو راه بده پام درد میکنه و ...تهش میگه شما خودتونم مادر دارید چندسالشونه خوشبخالش چنین پسری داره چندتا بچه ای و میشینه ته زندگی دکتره را دراره 

ديگ طرف يه پولى داده تا تفسير ازمايش بابابزرگ دوستشم طلبكاره، حالا اون موقع پزشك زمانو مديريت ميكرد ...

من حس مزاحمت شدید بهم دست میده اگه خیلی سوال بپرسم از دکترم، یه بارخاستم به دکترم بگم که به شوهرم بگه بیشترحواسش بهم باشه بغضم گرفت گریه کردم 😐مسائل خودمونمیپرسم وای به حال مسائل بقیه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حس مزاحمت شدید بهم دست میده اگه خیلی سوال بپرسم از دکترم، یه بارخاستم به دکترم بگم که به شوهرم بگ ...

نه عزيزم مزاحم كه نيستى حقته ولى هيچ پزشكى نميذاره قبل اينكه اطلاعات كافى خودش ازت بگيره يا تشخيص بذاره از مطب برى بيرون، سوالاتو ليست كن قبل اينكه برى تو

2728
منم یبار رفتم برگه آزمایشو نشونش دادم بعد دیدم هیچی نگفت گفتم مشکلی ندارم برگه رو پرت داد رو میز گفت ...

بعضی هاشون واقعاااااا بی ادبن.... من ی بار وقت دکتر گرفتم فکر کن بارون شدیدد میومد از دانشگاه با بدبختی خودمو رسوندم بیمارستان از ساعت 3 تا 4/5 نشستم آخرم رییس بیمارستان گفت نیوومده تو جاده ست.... دوباره پس فرداش رفتم از ساعت 3 تا 4:15 منتظر بودم به پذیرش گفتم زنگ زد بهش... پذیرش میگفت اینا فقططط حقو به خودشون میدن گوش نمیدن که...

بعضی هاشون واقعاااااا بی ادبن.... من ی بار وقت دکتر گرفتم فکر کن بارون شدیدد میومد از دانشگاه با بدب ...

آره دقیقا دریغ از یه ذره وجدان کاری البته به قول شما بعضیاشون

این نیز بگذرد...                                   
نه بابا بیشترشون که دیدم عجله دارن بری زودتر، جز انگشت شمار ندیدم اینطورآدمایی رو 

من یبار مامانمو بردم دکتر سرش خیلی شلوغ بود بعد کلی سوال بی ربط از مامانم پرسید چندتا بچه داری خونتون کجاست چندتا عروس و داماد داری نوه داری یا نه . بعد فامیلشو دید گفت شما مال فالان منطقه هستی مامانم گفت بله گفت فالان فامیلو میشناسی مامانم گفت نه اینم شروع کرد به نشونی اون طرفو دادن که مگه میشه نشناسی همه تو اون منطقه  میشناسن و .... منم دلم میجوشید که ماشین بدجا پارک شده این ول نمیکرد تا حالا چند مورد این شکلی دیدم هم بیمار پیله دیدم هم دکتر پیله