2733
2734

نوشابه و چاى زياد ميخورم چون حالم خيلى بد ميشه فقط اين دوتا حالمو خوب ميكنه،پسته و بادوم هم اصلأ ميلم نميكشه نميتونم بخورم

خدايا آرزوى دله همرو بر آورده كن🤲🏻

نوشابه ک اصلا

حالا چای کمرنگ بخور منم عاشق چای هستم ولی سعی میکنم کمرنگ یا اب داغ بخورم😬

تیرماه 97 بعد از 10 .11 ماه اقدام ب کمک کلومیفن و لتروزول حامله شدم پوچ بود شهریور سقط شد😢خدایا ناامیدمون نکن😔22آبان 98 شروع دوباره.... خدایاشکرت که کنجد توو دلم کاشتی خودت برام حفظش کن دعا کنید قلب کنجدم تشکیل بشه باید هرروز آمپول انوکسان بزنم🙏قلب کنجدم تپید ❤️😍خدایا سالم بیاد بغلم این حس برای تمام زنای سرزمینم آرزو میکنم.💋💋💋💋💋دخترم دنیامه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

3ماه اول بارداری خیلی مهمه، نوشابه رو بزار کنار کلا، یا گه گداری بخور، چای هم میتونی خیلی خیلی کمرنگ بخوری، بعضی وقتا آبجوش بخور، چون دیگه چاره ای نیست به خاطر نی نی رعایت کنی بهتره 

2731

خوب نخور هم عذاب وجدان نمیگیری هم برا بچت ضرر نداره من تو بارداری از شدت ویار داشتم میمردم خون بالا می‌آوردم ولی کامل رعایتامو کردم که همه تعجب میکردن معده درد میپوکیدم ولی ی قرص معده هم نخوردم ولی خداروشکر الان تاثیرش رو بچم میبینم

شمایی که داری امضام رو میخونی خواهش میکنم ی صلوات بفرس حاجتم رو بگیرم ایشالا خدا کمکت کنه 

خیلی اشتباه هست مخصوصا نوشابه که باعث میشه بدنت کلسیم جذب نکنه

امتحان کن چند مدل دم نوش درست کن ببین باکدوم حالت بهتر میشه

دمنوش به داریم ، سیب، گل گاوزبان ، بهار نارنج و...

این که فقط میگی با اینا حالت خوب میشه کمی تاثیر ذهن خودت هست

من مامانم میگفت تا چایی نخورم حالم خوب نمیشه و ... براش چایی به گرفتم حالا مال این میگه تا اینارو نخورم حالم به جا نمیادو میخورم انرژی میگیرم و ...

من پیشنهادم به شما اینه همون چای به بخوری و خوده به که چقدر برای بچه تون مفیده و یکی از اثراتش زیبایی بچه است

غفلت از یار گرفتار شدن هم دارد

ببین حتما برا تغذیه باید با پزشک مشورت کنی. الان که اول بارداریته دقت کن به خورد و خوراکت. دکتر من دکتر شبنم بزرگ زاده بود که خیلی عالیه.

اینم آدرس اینستاش:

دکتر شبنم بزرگ زاده

dr_bozorgzade

اینم شماره واتس اپ شون هست

09911616251

جواب میده بخصوص تو واتس اپ. خیلی هم دکتر خوبی هست و من که خیلی راضی بودم. فامیلهام و دوستامم گفتم میرن پیشش خیلی راضین